Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Marka URSUS

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj

Re: Marka URSUS
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 paź 2010, o 19:13 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):9 sie 2010, o 15:16
Posty:64
Lokalizacja: TechRolnik.pl
armi: co do MTZ-a to mam ciut wiekszego i powiem że ze spalaniem nie jest tak źle - wiadomo jak ktoś wymaga żeby ciągnik 100 KM ciągnal maszyne wymagająca 140 KM to i wypije 3 razy więcej.
Ogólnie MTZ-y to fajna sprawa.

Co do tematu: Lubie ursusy ze wzgledu na łatwośc wymiany czesci i ich dostepność. Budowa tez jest ok, chociaz wkurzają te calowe klucze potrzebne do odkręcania niektorych częsci.
Szkoda że nie idzie w nowoczesnośc tak jak inne firmy w tej branży. Miałby wtedy szanse na większa sprzedaż.

EDIT/
Zapomnialem dodać: jak chcesz nowego to tylko pronar- mtz. nie baw się w belarusy itp. - troche tańsze ale o wiele gorsze.


Ostatnio edytowano 2 paź 2010, o 14:40 przez TechRolnik, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Marka URSUS
PostNapisane: 2 paź 2010, o 05:12 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):20 cze 2010, o 09:18
Posty:328
Lokalizacja: Mazowieckie
Ja planuje kupić MTZ-a 82 i ciekawy jestem czy mniej spali od np. Zetora 5245.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Marka URSUS
PostNapisane: 4 lis 2010, o 09:19 
Offline

Dołączył(a):4 lis 2010, o 09:10
Posty:3
armii, powinien palić dużo mniej bo ursus to jedna z moich ulubionych firm. mój kolega pan Rysio ma ten model i malutko pali!


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Marka URSUS
PostNapisane: 4 lis 2010, o 09:22 
Offline

Dołączył(a):30 wrz 2010, o 08:08
Posty:13
Lokalizacja: Mieczysław
:shock: :shock: Nieprawda!!! Przyczyniam się do otwarcia nowej firmy produkującej traktory i ciągniki .... Ale sam tego nie dokonam potrzebuje dofinansowania z uni i jakichś partnerów
Przyjmuje propozycje na nazwe
Kontakt : Rafał Pachnia
:arrow: :arrow: ul.Świderska115B/100 Warszawa
telefon: 507920940
e-mail : Pacha@vp.pl
:shock: :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Marka URSUS
PostNapisane: 11 lis 2010, o 18:16 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):20 cze 2010, o 09:18
Posty:328
Lokalizacja: Mazowieckie
Masz jakieś doświadczenie w tym lub może wyksztalcenie inżynierskie?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Marka URSUS
PostNapisane: 14 lis 2010, o 17:16 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):11 lip 2010, o 13:33
Posty:51
Lokalizacja: Warmińsko - Mazurskie
armi95 napisał(a):
Ja planuje kupić MTZ-a 82 i ciekawy jestem czy mniej spali od np. Zetora 5245.


Myślę, że te ciągniki spalą w miarę tyle samo, kiedyś miałem zetora 7211 i spalił mniej niż Pronar 82TSA(90KM), ale wiadomo mocą trochę się różnili i do tego napędzik super sprawa ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Marka URSUS
PostNapisane: 18 lis 2010, o 09:15 
Offline

Dołączył(a):30 wrz 2010, o 08:08
Posty:13
Lokalizacja: Mieczysław
Proszę dzwonić na numer podany ... Myślę że mam spore doświadczenie ... :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Marka URSUS
PostNapisane: 20 lis 2010, o 13:13 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):20 cze 2010, o 09:18
Posty:328
Lokalizacja: Mazowieckie
W czym spore doświadczenie?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Marka URSUS
PostNapisane: 27 lis 2010, o 12:15 
Offline

Dołączył(a):26 lis 2010, o 17:50
Posty:7
Hmm - piszesz - "po upadku komuny" - bronił ktoś Polakom wykupować prywatyzowane zakłady albo ich majątek..? Nie do ustroju miej pretensję a do polityków którzy rozdają nie swoje i nei swoje sprzedają(ustawiając przetargi etc). Ja mam NewHollanda bo marka miała niezłą opinię, jest wewnątrz w miarę solidnie wykonana (wykonanie weryfikuję wraz z czasem używania ;D) a Ursus to jednak konstrukcja z zeszłego wieku. Mam Ojca astmatyka i nie może on jeździć w kurzu pyle etc... w NH przy klimatyzacji prace pożniwne przy temp. 25-30st to przyjemność, siedzę w cichej kabinie z 22stC i RmfMaxx w tle i "uprawiam"... :) Z tego co słyszałem w ursusie ze szczelnością tak dobrze nie było...:)

Chętnie kupiłbym polski solidny produkt - mam agregat uprawowy Unii Grudziądz 4m i sprawuje się super, ale pług kupiłem Kverneland'a bo kuzyn miał identyczny i powiedział że inne (słabsze) marki się nie umywają nawet...

Zawsze wybieramy to co ktoś doradzi , co się bardziej wizualnie podoba etc. Jeśli Ursus te elementy dopracuje, nie widzę problemów :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze