Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Case jx90 problem spalanie

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj

Case jx90 problem spalanie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 paź 2012, o 17:10 
Offline

Dołączył(a):11 paź 2012, o 16:45
Posty:1
Witam,
w listopadzie 2010 kupiłem ciągnik Case jx90. Wszystko fajnie działa jak trzeba tylko miałem mały problem ze spalaniem, gdyż ciągnik ten palił wyjątkowo dużo ok. 20litrów na hektar (pług 4 skiby ziemia lekka - piachy). Przy zapalaniu na zimnym silniku bardzo dymił ( dla porównania mój zetor 6211 z 1988r. palił dwa razy mniej i nigdy tak nie dymił). Ostatnio też zauważyłem na błotniku czarne kropki które są niespaloną ropą. Jakim cudem one się tam wzięły?
Może wy będziecie wiedzieli co się dzieje.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Case jx90 problem spalanie
PostNapisane: 12 paź 2012, o 16:32 
Offline

Dołączył(a):26 maja 2012, o 16:19
Posty:103
Case jx90 to oszczędny ciągnik i spalanie, a przede wszystkim dymienie wskazuje na awarię. Objawy kierują w stronę turbosprężarki. Sprawdź czy jest sprawna. Mogło coś wpaść. Często teraz przy turbosprężarce robią takie klejonki i po dwu latach wszystko się rozpada i niszczy turbinę.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze