Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - ładowarka JCB wynajem

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj

ładowarka JCB wynajem
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lis 2012, o 00:21 
Offline

Dołączył(a):11 lis 2012, o 00:15
Posty:1
Witam wszystki jestem tu nowy więc bardzo proszę o wyrozumiałość. jakiś czas temu wpadł mi do głowy pomysł na biznes zakup i wynajem rolnikom ładowarki teleskopowej JCB 535-125.
Jeśli chodzi o ceny to doba z paliwem i obsługą klienta 250zł/netto a jeśli chodzi o wynajem na godziny z moim paliwem i operatorem to okolo 100zł godzina/netto. i tu pytanie do Was rolnicy czy bylibyście skłonni wynająć taki sprzęt w podanych kwotach??? a jeśli tak to w jakim okresie??? jakie urządzenie głównie by Was interesowało??? do czego chcielibyście je wykorzystać??? moja okolica to typowo teren rolniczy wielu rolników drobnych nie posiadających własnego profesjonalnego sprzętu tego typu (wysięgnik conajmniej 9,5metra). wiem że główne zainteresowanie byłoby w okresie żniwnym ale też myślałem nad odśnieżaniem posesji. pozdrawiam i czekam na odpowiedzi


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze