Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Szukam maszyny, a nie dziewczyny!!!

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

Szukam maszyny, a nie dziewczyny!!!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lis 2010, o 15:06 
Offline

Dołączył(a):4 lis 2010, o 19:20
Posty:3
Moim zdaniem w rolnictwie nie ma biznesu. Chyba, że ma się z 200 ha+, dlatego stawiam na small biznes biznes(mały biznes). Szukam maszyny do produkcji margaryny, moim zdaniem z tego byłby dobry szmal. Za wszystkie rady i propozycje będę bardzo wdzięczny. Wolę produkować margarynę niż biegać po polu. Przyznaję też, że jestem zielony w temacie - tzn nie mam żadnej wiedzy na temat produkcji margaryny. Czekam na propozycje?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Szukam maszyny, a nie dziewczyny!!!
PostNapisane: 7 lis 2010, o 06:28 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):20 cze 2010, o 09:18
Posty:328
Lokalizacja: Mazowieckie
No ale wiesz, żę do tego potrzeba odpowiedniego budynku, pomieszczeń, no i jedną maszyną to raczej nic nie zdziałasz.Potrzebne będą mieszalniki, tłoczkarnie, ubijarki, maszyna do opakowywania tego w papier. No i wyposażenie budynku. Do tego musisz zrobić certyfikaty. Na pewno zjawi się u ciebie sanepid więc wszystko musi grać. Bez tego nigdzie nie sprzedaż swojej margaryny. Robiliśmy mała mleczarnie więc wiem.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Szukam maszyny, a nie dziewczyny!!!
PostNapisane: 8 lis 2010, o 13:35 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):20 sie 2010, o 06:24
Posty:21
Przetwórstwo to fajna sprawa,wg mnie łatwiej jest coś przetwarzać niż produkować. Problemy na pewno będą, ale trzymam kciuki za maszynę:D


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze