Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Claas Axos 340

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj

Claas Axos 340
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 sty 2011, o 20:07 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):9 sty 2011, o 19:18
Posty:19
Witam.

Prowadzę z tatem gospodarkę nie całe 30 hektarów. Składamy teraz wniosek o dofinansowanie zakupu maszyn rolniczych.Chcemy kupić parę rzeczy a między innymi ciągnik claas axos340.
Chcemy go wziąć w full opcji (przedni podnośnik, skrzynia full powershift) zastanawiamy się jeszcze nad ładowaczem do niego ale to już inna kwestia.

Moje pytanie brzmi: jakie są wasze opinie o ciągnikach claas i konkretnie o tym modelu? U mnie w okolicy puki co nie ma nikt ciągnika tej marki więc nie znam o nim opini.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Claas Axos 340
PostNapisane: 13 sty 2011, o 14:24 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):5 cze 2010, o 05:51
Posty:60
No Claas'a na pewno nie trzeba reklamować. Bardzo solidna i wytrzymała marka, ale moim zdaniem za drogi ciągnik. Lepiej wziąć tańszego Hew Holland'a o podobnej mocy. Oczywiście jeżeli masz tyle kasy to możesz brać Claas'a.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Claas Axos 340
PostNapisane: 13 sty 2011, o 17:19 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):9 sty 2011, o 19:18
Posty:19
Przy wyborze ciągnika braliśmy pod uwagę Zetor'a, Claas'a, Holand'a i Massey'a a oprócz ciągnika bierzemy też sporo innego sprzętu (wartość całego zakupu to ok. 400tys. zł) Najlepszą oferte przedstawiła nam firma w której właśnie są Claas'y.

Przy full wyposażeniu między NH a Claasem nie ma aż takiej dużej różnicy cenowej, przy czym Claas oferuje więcej w standardzie. W NH trzeba wszystko dodawać przez co też nie wychodzi tak tanio. A jakościowo wg. mnie Claas stoi ponad NH. Ale to tylko moja opinia.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Claas Axos 340
PostNapisane: 21 sty 2011, o 17:57 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):20 cze 2010, o 09:18
Posty:328
Lokalizacja: Mazowieckie
No i spalanie jest inne w New Hollandzie niż w Claasie. Chyba bierzesz to pod uwagę.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 62 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze