Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - przetrząsarka

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
  Drukuj

przetrząsarka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 sty 2011, o 20:47 
Offline

Dołączył(a):22 sty 2011, o 20:26
Posty:18
siema mam zamiar kupic przetrzasarke do ursusa 902 jaki typ i model doradzcie i jakies namiary 8-)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: przetrząsarka
PostNapisane: 31 sty 2011, o 11:11 
Offline

Dołączył(a):6 gru 2010, o 12:44
Posty:32
A co sądzisz o przetsząsarce pokosów JF STOLL PRO ? Moim zdaniem to dość dobry sprzęt i ma w standarcie wałek przegubowy. Spróbuj poszukać w internecie na którejś giełdzie rolniczej.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: przetrząsarka
PostNapisane: 1 lut 2011, o 09:45 
Offline

Dołączył(a):22 sty 2011, o 20:26
Posty:18
szukam z jakies dobrej firmy zeby pasowala do ursusa 902


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: przetrząsarka
PostNapisane: 12 lut 2011, o 20:04 
Offline

Dołączył(a):13 lis 2010, o 20:31
Posty:9
Uważam że przedewszystkim musi pasować do szerokości kosiarki jaką kosisz. Szerokość przetrząsarki musi byc dopoasowna tak żeby za każdym przejazdem maszyna pracowała na pełnych pokosach.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: przetrząsarka
PostNapisane: 22 lut 2011, o 21:34 
Offline

Dołączył(a):20 lut 2011, o 12:09
Posty:30
witam oj chłopaki jak dobrać przetrząsarkę ? jaka Ci pasuje i ile masz hektarów łąk ? ja mam firmy FANEX 6 karuzelową szer 7 m i targam to c 385 bez jakiegoś wysiłku co ma szerokość przetrząsarki do kosiarki >? to głupota ja mam recytacyjną i mi wszystko pasuje i pokos czy jadę z włosem czy pod włos lub w poprzek i tak mi przetrząsa bez problemu jak ktoś chcę moge ją sprzedać bo nie mam juz aż tylu łąk więc kupie mniejszą pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: przetrząsarka
PostNapisane: 23 lut 2011, o 20:50 
Offline

Dołączył(a):22 sty 2011, o 20:26
Posty:18
siema ile ma ta przetrzasarka karuzel ja mam 15ha ląk ile bys chcial za ta przetrząsarke i gdzi mozna ci zlokalizować??


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: przetrząsarka
PostNapisane: 24 lut 2011, o 09:30 
Offline

Dołączył(a):20 lut 2011, o 12:09
Posty:30
słuchaj ona dokładnie ma 7,5 szerokości nie narzekam na nią posiada również przekaźnik mocy duże gwiazdy masywna rama że drzewa możesz łamać :D jak mi dasz swój e-mail lub gg to Ci fotki wyśle za to chce 3.500 tyś do negocjacji nie wiem który to jest rocznik bo kolega mi to przywiózł z Niemiec ja to mam już 3 lata jest zawieszana posiada kozioł obrotowy czyli można z nią nawracać na miejscu bez wyłączania WOM ja szukam tak 4 gwiazdową bo mam tylko 5 hektarów łąk więc ta jest mi za duża nie chce na 2 gwiazdy bo przy przewracaniu woli wszystko w rzędy i najlepiej przewracać 1 dzień bo skoszeniu potem 3 dni później w zależności od pogody potem nie opłaca się przewracać po jak już jest suche to zostają same badyle mieszkam koło Żnina a Żnin jest koło Bydgoszczy


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: przetrząsarka
PostNapisane: 25 lut 2011, o 13:51 
Offline

Dołączył(a):22 sty 2011, o 20:26
Posty:18
ja ololice olsztyna wrazie kupna mam po nia jechac czy na miejsce dowieziesz??? mój e-mail michalmiasko1@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze