Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - pytanie o tylny most

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj

pytanie o tylny most
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 lut 2011, o 17:09 
Offline

Dołączył(a):22 lut 2011, o 17:02
Posty:2
Witam
Mam pytanko Mam taką sytuację że zważył mi się olej w ciągniku c 360 w tylnym moście i skrzyni biegów może znacie jakiś preparat żeby to usunąć Zrobił się taki kauczuk na rozdzielaczu podnośnika i podnośnik nie chce działać i nie mam pojęcia co z tym zrobić ???


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: pytanie o tylny most
PostNapisane: 22 lut 2011, o 19:10 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):20 cze 2010, o 09:18
Posty:328
Lokalizacja: Mazowieckie
Odkryj dekle i sprawdź co tam jest. Przewiduje, że będziesz musiał wszystko rozebrać i zeskrobać czyli skrzynia, tylny most, pompa hydrauliczna. U mojego kolegi w 3P zrobiło się to w silniku i zrobił mu remont. Być może są jakieś środki które rozpuszczą ten kauczuk ale nie wiadomo mi o nich. Popytaj się o nie w sklepach chemicznych.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: pytanie o tylny most
PostNapisane: 25 lut 2011, o 08:14 
Offline

Dołączył(a):20 lut 2011, o 12:09
Posty:30
najlepiej sprawdzić czy aby olej właściwy wlałeś skoro sie zważył jak Ci się kauczuk zrobił z oleju to jak ma podnieść skoro pampa oleju nie dostaje a on stoi na dworze czy garażujesz jak na dworze to maże te mrozy mają coś wspólnego z tym olejem nie mam pojęcia co z tym zrobić może jak kolega napisał rozebrać i zeskrobać to


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: pytanie o tylny most
PostNapisane: 25 lut 2011, o 16:31 
Offline

Dołączył(a):22 lut 2011, o 17:02
Posty:2
To mi się stało latem co najgorsze i u znajomego zrobiło się to samo w C 330 Olej na pewno był dobry przekładniowy. Widocznie jakaś lipa olej ale był dość drogi więc myślałem że będzie dobry. I w dodatku chyba rozdzielacz się zapchał bo podnośnik nie działa. A zeskrobać to to nie będzie takie proste raczej ?


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze