Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - owijarka szeregowa - którą wybrać ???

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

owijarka szeregowa - którą wybrać ???
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 cze 2016, o 08:20 
Offline

Dołączył(a):2 cze 2016, o 08:17
Posty:2
Witam
Przymierzam się do zakupu owijarki szeregowej. przeglądałem internet i znalazłem Satellite(Polska)  , Andersona Hybrid X(USA)  oraz jakaś nowa się ukazała Polskiego producenta Wrapper automatic. 
Ważnym wyznacznikiem jest, nie ma co ukrywać cena. Najlepiej coś w cenie 50 -70 tys zł netto , drugim ważnym czynnikiem jest jakość owijarki aby mi posłużyła na długie lata. 
Z tego co oglądałem na youtubie  Satellite jest napędzany olejem hydraulicznym z drugiego ciągnika, więc tu jest duży minus bo muszą być 2 ciągniki,2 ludzi no i paliwo. Więc koszty jej użytkowania są dużo droższe niż andersona i wrappera bo w tych dwóch napęd jest nie zależyny (silnik spalinowy napędza układ hydrauliczny). Więc Tutaj koszty użytkowania będą kolosalnie mniejsze. Sprawdziłem ceny i anderson co prawda sprawdzona firma ale cena kosmiczna bo ponad 120 tys zł netto , wrapper automatic natomiast cena bardzo atrakcyjna bo piszą , że w promocji teraz 50 tys zł netto  - ale firma dopiero chyba od niedawna produkuje te owijarki więc jest świeża(pewnie z tego powodu tak atrakcyjna cena) . I teraz się zastanawiam co wybrać ? Czy ktoś może kupił i użytkuje tą owijarkę wrapper automatic?? Jak się sprawdza ?  Co radziliście wybrać ?

tutaj podaje linki do tych owijarek 

Wrapper automatic 
https://www.youtube.com/watch?v=MPGqEGqwLic


Satellite
https://www.youtube.com/watch?v=FXEpK5o0kZ0

anderson
https://www.youtube.com/watch?v=3c97kdOtb2A


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: owijarka szeregowa - którą wybrać ???
PostNapisane: 3 cze 2016, o 09:52 
Offline

Dołączył(a):3 cze 2016, o 09:36
Posty:10
Moim zdaniem model Wrapper Automatic w zupełności wystarczy jak na zastosowania oraz zmieścisz się w budżecie. Dodatkowym plusem są wspomniane koszty serwisowania,czyli taka maszyna nie zrujnuje budżetu w przypadku awarii.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: owijarka szeregowa - którą wybrać ???
PostNapisane: 3 cze 2016, o 14:22 
Offline

Dołączył(a):2 cze 2016, o 08:17
Posty:2
Dzięki za odp, wrapper to też mój faworyt. Bo technologicznie wydaje mi się dużo bardziej nowocześniejszy niż pozostałe 2 , znalazłem jeszcze producenta Sipma . Też robia podobne owijarki ale nigdzie nie można znaleźć cen , produkt robiony wyłącznie na zamówienie i jakoś bardzo cicho z nimi na internecie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze