Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Części do maszyn rolniczych

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj

Części do maszyn rolniczych
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 sie 2015, o 13:01 
Offline

Dołączył(a):2 sie 2015, o 12:55
Posty:1
Ostatnio potrzebowałem częsci do swoich maszyn. Kupiłem u nich: axan.pl :)
Naprawdę polecam, jakbyście czegoś potrzrebowali. Warto, fajne ceny i kompleksowa obsługa. A poza tym mają też środki do ochrony roślin i olej napędowy w dobrej cenie. A i pasze i nawozy chyba też. Pozdrawiam. Daję numer do nich 785 591 991


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Części do maszyn rolniczych
PostNapisane: 6 paź 2015, o 22:47 
Offline

Dołączył(a):23 gru 2014, o 20:31
Posty:8
Ja wszystkie maszyny kupowałem w sklepie http://www.agromarketwiewiecko.pl/. Jestem bardzo zadowolony z jakości sprzętów. Jeśli jednak coś się uszkodzi, wtedy części również kupuję tam, bo mam zaufanie już do tych sprzedawców i trochę sie zaprzyjaźniliśmy przez te lata.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Części do maszyn rolniczych
PostNapisane: 24 lut 2016, o 13:04 
Offline

Dołączył(a):29 cze 2015, o 12:08
Posty:4
Ja kupuję pasy i złącza do prasy od firmy www.tragon.pl
Konkurencyjne ceny, szybki czas realizacji i na wszystko gwarancja. Dodatkowo wulkanizują pasy do prasy w obwód zamknięty. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Tragon


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Części do maszyn rolniczych
PostNapisane: 25 kwi 2016, o 12:34 
Offline

Dołączył(a):25 kwi 2016, o 12:20
Posty:60
Generalnie rzecz biorąc dobrej jakości części zamiennych czy artykułów dla rolnictwa,warto szukać w sklepach internetowych,gdzie znajdziemy największy wybór w rozsądnej cenie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Części do maszyn rolniczych
PostNapisane: 23 maja 2016, o 12:30 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):23 maja 2016, o 12:10
Posty:1
Tak, zakupy w internecie z reguły się bardziej opłacają, tylko łatwiej albo o pomyłkę albo o oszustwa. Dlatego sam polecam znajomym firmę cemasz, z którą mam bardzo często do czynienia - zarządzam sprzętem leśnym i to często nietypowym, a do takich maszyn trudno dostać części. Ale oni nie tylko doradzą i sami wszystko zamówią ale też montują części co bardzo często się przydaje jeśli nie jest to standardowa naprawa. Proponuję dodać tę stronę do zakładek na wszelki wypadek http://cemasz.pl/czesci-do-maszyn/serwis/


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Części do maszyn rolniczych
PostNapisane: 23 maja 2016, o 13:02 
Offline

Dołączył(a):23 maja 2016, o 12:59
Posty:22
Zakupy internetowe są bardziej opłacalne, oprócz tego , że jest większy wybór to ceny są bardziej atrakcyjne. Co do tych oszustw to można się ich utrzec kupując tylko w miejscach sprawdzonych. Mi został polecony sklep przez znajomego https://www.agropomoc.pl/Kat,74,Oswietlenie_HELLA.html
, który już od dawna tak kupował, także wiedziałem, że nie mam się czego obawiać


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Części do maszyn rolniczych
PostNapisane: 30 maja 2016, o 09:48 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):22 kwi 2016, o 08:57
Posty:10
Jeśli poszukują Państwo części zamiennych do maszyn do zapraszamy do nas http://sklep.rolgaw.pl/
W ofercie posiadamy produkty włoskich i niemieckich producentów w korzystnych cenach :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Części do maszyn rolniczych
PostNapisane: 3 cze 2016, o 09:57 
Offline

Dołączył(a):3 cze 2016, o 09:36
Posty:10
W kwestii części do maszyn rolniczych,to warto zwrócić uwagę również na naszą stronę BKtrade,zajmujemy się tym na co dzień i zawsze możecie liczyć na nasza pomoc i fachowe porady podczas wyboru.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Części do maszyn rolniczych
PostNapisane: 25 lis 2016, o 14:00 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):20 lip 2016, o 13:08
Posty:5
Lokalizacja: Gostynin
U mnie w okolicy ciężko o sklep z dużym wyborem części do maszyn rolniczych, czy budowlanych. Dlatego zakupy robię w internecie w sklepie Cemasz. Ostatnio zmawiałem tam części do mostku ciągnika i nawet mechanik, który mi to naprawiał powiedział, że nie widzi różnicy między zamiennikiem, a częściami oryginalnymi. A zna się na rzeczy, bo od 20 lat naprawia ciągniki.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Części do maszyn rolniczych
PostNapisane: 8 gru 2016, o 10:52 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):21 wrz 2011, o 08:52
Posty:182
Widzę że wątek dotyczy części do maszyn rolniczych, wobec czego polecam zwrócić uwagę także na naszą stronę, gdzie znajdziecie ich szeroki wybór i niższe ceny. Dodatkowo teraz mamy bardzo ciekawe, świąteczne rabaty.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze