Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - reklama gospodarstw agroturystycznych

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj

Re: reklama gospodarstw agroturystycznych
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 wrz 2014, o 08:24 
Offline

Dołączył(a):10 wrz 2014, o 08:21
Posty:1
Witajcie, z mężem planujemy niedługo ulrop i chciała bym się was zapytać Jakie gospodarstwo agroturystyczne w wielkopolsce nam polecicie ? :)
Chodzi nam przede wszystkim aby odpocząć od zgiełku miasta i pobyć trochę w naturze wraz z moim ukochanym :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: reklama gospodarstw agroturystycznych
PostNapisane: 7 paź 2014, o 06:49 
Offline

Dołączył(a):25 cze 2014, o 18:39
Posty:4
Moim zdaniem w Polsce jest duży potencjał dla ośrodków agroturystycznych. Coraz więcej osób mieszka w miastach i po prostu chciałoby sobie wyjechać do natury. Warto więc zastanowić się nad skuteczną promocją tego typu ofert, jak chociażby z pomocą pozycjonowania. Dzięki temu taki ośrodek będzie wysoko w wynikach wyszukiwania, a przez to można liczyć na większą ilość klientów. Ludzie znudzeni hotelami czy jakimiś zamkniętymi kompleksami, w końcu tłumnie zwrócą się ku agroturystyce.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: reklama gospodarstw agroturystycznych
PostNapisane: 7 paź 2014, o 08:35 
Offline

Dołączył(a):7 lip 2014, o 11:55
Posty:86
Sporo jest fajnych gospodarstw, tylko mało osób o nich wie, to fakt.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: reklama gospodarstw agroturystycznych
PostNapisane: 3 mar 2016, o 10:36 
Offline

Dołączył(a):10 lut 2016, o 21:13
Posty:3
Moja ciocia prowadzi gospodarstwo agroturystyczne. Miała tylko stałych klientów. Nowych nie przybywało ze względu na brak jakiejkolwiek reklamy. Miała świetną stronę internetową, ale ciężko było się do niej dokopać w gąszczu tego wszystkiego. Poleciłam jej pozycjonowanie i jest bardzo zadowolona. Tak się wkręciła w reklamę, że teraz ma ulotki, gadżety itp. ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: reklama gospodarstw agroturystycznych
PostNapisane: 18 lis 2016, o 10:05 
Offline

Dołączył(a):21 sty 2015, o 09:14
Posty:47
Mogę polecić również usługi agencji reklamowej Studio-Aj z Pszczyny. Zamawiałem tam usługi reklamowe (ulotki, plakaty, identyfikacja wizualna).


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: reklama gospodarstw agroturystycznych
PostNapisane: 18 lut 2017, o 20:13 
Offline

Dołączył(a):20 mar 2016, o 13:05
Posty:8
No potencjał jest, ale jak pokazał drugi komentarz w tym wątku jednym zależy na wczasowiczach a innym nie. No i warto tez pamiętać że w tej branży nie tylko pozycjonowanie się liczy. My już kilka razy mieliśmy okazję zwiedzać jakieś zakątki kraju i bez wcześniejszego przygotowania trafić na ciekawą agroturystykę. Nie trafilibyśmy tam jednak z netu który na urlopie staramy się ograniczać ale raczej z takiej reklamy: http://www.apla.eu/oferta/druk/druk-wielkoformatowy i myślę, że taki jest sposob reklamy dla tej branży (nie mówię że jedyny czy dedykowany) jest równie dobry. To wynika z mojej obserwacji. Nie każdy skrzętnie planuje wypady kilkudniowe.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: reklama gospodarstw agroturystycznych
PostNapisane: 22 mar 2017, o 14:08 
Offline

Dołączył(a):22 mar 2017, o 14:05
Posty:2
Jak jest ktoś z woj. Małopolskiego to warto wybrać się do Gminy Iwkowa. Jest tam gospodarstwo agroturystyczne z winnicą ( jest degustacja wina i oprowadzenie po winnicy) z zagrodą z Danielami, i mini park linowy dla dzieci. Warto :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: reklama gospodarstw agroturystycznych
PostNapisane: 23 mar 2017, o 13:20 
Offline

Dołączył(a):23 mar 2017, o 13:18
Posty:1
Najlepszy sposób to marketing internetowy, a konkretniej: pozycjonowanie stron. Polecam serdecznie artykuł, który mnie samą zachęcił do podjęcia tego typu działań: https://seo.ltb.pl/tanie-pozycjonowanie ... 5-powodow/ przy okazji opisane jest tam czego unikać, by pozycjonowanie było wykonane prawidłowo oraz by przynosiło efekty.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: reklama gospodarstw agroturystycznych
PostNapisane: 4 maja 2017, o 18:39 
Offline

Dołączył(a):4 maja 2017, o 18:32
Posty:1
Dokładnie, trzeba mieć porządną stronę internetową i dodatkowo pozycjonowanie. Wtedy telefony dzwonią same jak nakręcone ;) Znam taką firmę która może zrobić to dobre: http://tab-studio.com Polecam!


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: reklama gospodarstw agroturystycznych
PostNapisane: 17 cze 2017, o 17:45 
Offline

Dołączył(a):19 sie 2016, o 09:27
Posty:24
Według mnie typowo jeśli chodzi o gospodarstwo agroturystyczne, to fajnie może się sprawdzić na przykład zrobienie jakieś akcji promocyjnej albo fajnego wydarzenia weekendowego i sprawienie by informacja do tym dotarła do jak największej liczby osób, na przykład druk plakatów i rozwieszenie ich w kluczowych miejscach w miejscowości może przynieść fajne efekty.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze