Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Gospodarstwo agroturystyczne.

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj

Gospodarstwo agroturystyczne.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 sie 2010, o 08:29 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):14 sie 2010, o 07:15
Posty:12
Zastanawiałem się nad założeniem gospodarstwa agroturystycznego. Podobno teraz można otrzymać duże opłaty na taką działalność nawet do 300 tys złotych. Ktoś może ma gospodarstwo agroturystyczne? Jak jest z opłacalnością, ile można na tym zarobić? Ilu średnio klientów miesięcznie trzeba mieć żeby to się opłaciło? Słyszałem, że to dobry interes, ale trzeba w to włożyć dużo pracy, a pieniądze zarabia się jedynie w sezonie, potem zarobki są już dużo mniejsze.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gospodarstwo agroturystyczne.
PostNapisane: 13 wrz 2010, o 09:02 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):4 sie 2010, o 11:29
Posty:34
A w jakim regionie polski chciałbyś taki interes zakładać?

Problemy z odbiorem TV? Jeżeli mieszkasz w powiecie wołomińskim zobacz serwis i ustawianie anten Kobyłka uczciwe ceny i krótkie terminy.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gospodarstwo agroturystyczne.
PostNapisane: 13 gru 2010, o 14:28 
Offline

Dołączył(a):6 gru 2010, o 12:44
Posty:32
Wszystko zależy od tego jakie jesteś w stanie zapewnić atrakcje swoim turystom. Jeżeli tylko ciszę i spokój to ruch rzeczywiście będzie tylko latem. Jeżeli masz gospodarstwo rybne to goście będą się zjeżdżać od wiosny do jesieni.
A jeżeli to na Podhalu to jak się postarasz to ruch będziesz miał zawsze.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gospodarstwo agroturystyczne.
PostNapisane: 18 lut 2011, o 14:09 
Offline

Dołączył(a):18 lut 2011, o 13:20
Posty:6
Ja przyznam, że bardzo chętnie korzystam podczas w wakacji z ofert gospodarstw agroturystycznych. Dużym plusem jest cena. I klimat też dużo lepszy, niż w przypadku hoteli. No i często wyżywienie wchodzi w skład noclegu, więc to dodatkowy plus.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gospodarstwo agroturystyczne.
PostNapisane: 22 lut 2011, o 13:57 
Offline

Dołączył(a):6 gru 2010, o 12:44
Posty:32
Myślę przed emeryturą jakieś rancho u siebie zrobić. Może niewielki staw wykopać, ale to jeszcze tyle lat trzeba tyrać.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gospodarstwo agroturystyczne.
PostNapisane: 30 maja 2011, o 10:14 
Offline

Dołączył(a):30 maja 2011, o 07:19
Posty:2
sam staw nic nie daje.... musi być jeszcze dobra lokalizacja w ciszy i spokoju... blisko jakieś jeziora do tego jakieś eko gospodarstwo i wtedy to ma sens


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gospodarstwo agroturystyczne.
PostNapisane: 3 cze 2011, o 11:52 
Offline

Dołączył(a):31 maja 2011, o 14:10
Posty:10
Staw, ławeczki, małe molo, jakaś altanka, wokół piękna łąka w ciszy i spokoju - to już czasami wystarcza


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gospodarstwo agroturystyczne.
PostNapisane: 6 lip 2011, o 09:32 
Offline

Dołączył(a):6 lip 2011, o 09:18
Posty:1
Ja również udając się na urlop wybieram gospodarstwa agroturystyczne zamiast hoteli. To całkiem inny klimat- człowiek czuje, że odpoczywa... Tego mi na wakacjach trzeba. Polecam wszystkim! Nawet ceny są często korzystniejsze niż w zatłoczonych hostelach.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gospodarstwo agroturystyczne.
PostNapisane: 11 lip 2011, o 13:58 
Offline

Dołączył(a):8 lip 2011, o 11:06
Posty:2
100% racji. Odpoczynek w takich warunkach jest super :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gospodarstwo agroturystyczne.
PostNapisane: 31 lip 2011, o 18:39 
Offline

Dołączył(a):27 cze 2011, o 18:55
Posty:2
ludzie też zwracaja uwagę na standard pomieszczeń, na ich wykończenie, na elewacje budynków, moja koleżanka, która prowadzi gospodarstwo agroturystyczne korzystała nawet z firmy projekt wnętrz żeby wszytko wyglądało idealnie i było miłe dla oka. Tp kosztuje dużo zachodu i wkładu ciężkiej pracy, na bieżąco musi być utrzymany porządek itd.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze