Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Kredyt na gospodarstwo agroturystyczne

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj

Kredyt na gospodarstwo agroturystyczne
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 cze 2011, o 19:30 
Offline

Dołączył(a):27 cze 2011, o 19:26
Posty:1
W jakim banku według was wziąć kredyt na takie przedsięwzięcie jak gospodarstwo agroturystyczne? Starałem się o dotacje, ale nic z tego nie wyszło - pozostaje kredyt. Myślałem może o jakieś firmie doradczej, ale nie wiem czy nie mają czasem płacone za polecanie konkretnych banków, dlatego wolę spytać na forum, może ktoś przerabiał już taki temat. JA jestem klientem Deutsche Banku jeśli chodzi o konto osobiste i firmowe, w tym banku polecili mi taki kredyt dla firm - co o tym sądzicie?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Kredyt na gospodarstwo agroturystyczne
PostNapisane: 30 cze 2011, o 21:05 
Offline

Dołączył(a):30 cze 2011, o 21:03
Posty:1
Jeśli chodzi o Deutsche Bank to mam tam takie karty kredytowe, warunki są dobre i nie mam żadnych problemów. Mam tam tez konto i jestem zadowolony z usług. Co do większych kredytów to niestety nie mogę więcej powiedzieć, bo takich nie zaciągałem.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Kredyt na gospodarstwo agroturystyczne
PostNapisane: 8 lip 2011, o 09:00 
Offline

Dołączył(a):8 lip 2011, o 08:56
Posty:1
Jeśli szukasz kredytu, najlepiej umów się z doradcą kredytowym z jakiejś dużej firmy, oni są zorientowani w ofercie prawie wszystkich banków, na pewno doradzą ci co obecnie na rynku jest najatrakcyjniejsze. Powodzenia


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Kredyt na gospodarstwo agroturystyczne
PostNapisane: 15 wrz 2012, o 05:47 
Offline

Dołączył(a):15 wrz 2012, o 05:32
Posty:5
Warto czekać do przyszłego roku, rekomendacje się trochę zmienią KNFu. Choć rekomendacja S mówi, że banki powinny bardziej pilnować wycen nieruchomości to nadal jest szansa, że kredyty będą bardziej dostępne w 2013. Omijajcie Getin Bank. Bank należy do Leszka "kredyt" Czarneckiego -to te same sprawy co Marcin P. mąż pani Katarzyny Plichty. Tylko Leszek jest tą grubą rybą. Zaczęli użyczać pożyczki na dowód osobisty co wcześniej było domeną parabanków. Widocznie chcą jak najwięcej w portfelu mieć a nie realizować misję banku. Nie jestem pewien czy w tym roku czy przyszłym będzie afera.

Takie produkty pożyczkowe można otrzymywać w parabankach na kilkaset procent (miesięcznie).


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze