Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Pasza dla kur

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj

Pasza dla kur
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 sty 2024, o 13:05 
Offline

Dołączył(a):12 sty 2011, o 08:31
Posty:3
Słuchajcie uważam się za doświadczonego hodowcę zwierząt. W zeszłym tygodniu zakupiłem pierwszy raz pasze dla kur przez Internet Mam kilka sztuk kury Rosa tak dla jajek na swoje potrzeby i musze przyznać że świat się zmienia i wszystko staje się prostsze. Oczywiście w Fermo kupowałem już wielokrotnie poidła i karmidła i jakieś tam inne akcesoria. Wyszukiwałem przez internet różne opcje i w końcu wszedłem na fermo . Zbyt piękne by było prawdziwe, że tak łatwo można zamawiać Zdecydował się jednak na ryzyko i złożył zamówienie na tę "bardzo dobrą" paszę dla swoich kur.
Zamówiłem wieczoem około 18tej, Pierwsza niespodzianka pojawiła się, gdy przesyłka przybyła. Pasza opakowanie w mocny karton – Super zapakowane.

Otwierając paczkę, pasza była starannie opakowana w hermetyczne worki. Teraz przyszedł czas na testowanie nowej paszy tak więc już karmię a kury się cieszą bo wprowadzam ją do diety swoich zwierząt. Jak to możliwe ,że pasza którą kosztuje razem z wysyłką i kartonem mniej niż w punkcie. Bez wychodzenia z domu przyjechała c 15 godzin z drugo końca Polski. Pasza dla kur https://fermo.pl/pasze-i-dodatki-paszow ... robiu.html z jest naprawdę dobra nie pytli, trzeba tylko czekać na efekty aż się kury rozniosą. Następna będzie pasza dla piskląt. Pisklęta zamówione mam u handlarze na połowę lutego.

Hodujemy kury w sposób ekologiczny, staramy się robić to w sposób przyjazny dla środowiska no i dla nas. Oznacza to, że nie używamy chemikaliów do nawożenia czy zwalczania szkodników, a także dajemy kurczakom zdrową żywność, która nie zawiera sztucznych dodatków ani antybiotyków. Dbamy też o to, żeby kury miały dobre warunki życia. To wszystko pomaga w uzyskaniu zdrowych jajek i mięsa oraz chroni naszą planetę. Ja zawsze podaje paszę naturalna na naturalnych składnikach.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze