Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Odszkodowania za słupy energetyczne

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj

Re: Odszkodowania za słupy energetyczne
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 sty 2014, o 12:26 
Offline

Dołączył(a):29 sty 2014, o 12:19
Posty:1
Lokalizacja: Gdańsk
Większość firm zajmujących się uzyskiwaniem odszkodowania za słupy pobiera wynagrodzenie, które stanowi procent od uzyskanego przez jego klienta odszkodowania. Ponadto nie w każdej sytuacji warto ubiegać się o takie odszkodowanie. Jeśli słup stoi już ponad 30 lat na terenie naszej nieruchomości to szansa na uzyskanie za niego odszkodowania jest niewielka. Jeśli jednak ten okres jest krótszy to warto ubiegać się o odszkodowanie za słupy na działce. Warto przy tym pamiętać, że taka firma stara się w pierwszej kolejności uzyskać odszkodowanie dla swojego klienta na drodze negocjacji z przedsiębiorstwem przesyłowym. Wejście na drogę sądową to ostateczność.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Odszkodowania za słupy energetyczne
PostNapisane: 7 lut 2014, o 08:02 
Offline

Dołączył(a):6 lut 2014, o 14:57
Posty:2
Ja również kiedyś walczyłem z dostawcą energii elektrycznej który co prawda nie miał słupów na mojej działce, ale za to wisiała nad nią sieć wysokiego napięcia. Nie każdy o tym wie, ale to też podlega odszkodowaniu! Jeśli sami nie znamy się na prawie lepiej zasięgnąć pomocy prawnej - http://www.odszkodowaniaenergetyczne.pl/. To nie jest tak że firma chce nam płacić za te kable, w moim przypadku musiałem wejść na drogę sądową...


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Odszkodowania za słupy energetyczne
PostNapisane: 19 lis 2014, o 14:32 
Offline

Dołączył(a):19 lis 2014, o 14:28
Posty:4
Czy ktoś z Państwa cokolwiek uzyskał jakieś odszkodowanie ?

Proszę opisać, pomóc mi bo szukam od dłuższsego czasu ?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Odszkodowania za słupy energetyczne
PostNapisane: 14 lut 2015, o 17:23 
Offline

Dołączył(a):14 lut 2015, o 13:47
Posty:1
Odsyłam do adresu http://www.creditum-gdynia.pl/odszkodow ... ergetyczne za pośrednictwem którego można skontaktować się z ekspertami prawa rolnego, z zakresu służebności przesyłu, którzy skutecznie będą reprezentować interesy klienta w sprawie odszkodowania za słupy należące do spółki energetycznej i przebiegające przez ziemię rolnika.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Odszkodowania za słupy energetyczne
PostNapisane: 19 mar 2015, o 17:09 
Offline

Dołączył(a):30 lis 2014, o 20:14
Posty:15
fajna strona, dzięki, może ktoś coś tam znajdzie pomocnego:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Odszkodowania za słupy energetyczne
PostNapisane: 9 kwi 2015, o 14:38 
Offline

Dołączył(a):19 lis 2014, o 14:28
Posty:4
znają Państwa jakieś inne firmy. rozmawiałam z egolite i dużymi odszkodowaniami ale nie za bardzo mi te firmy podchodza.

Po za tym wiele firm się reklamowało już i teraz albo nie działają albo mają bardzo złe opinie.

Może ktoś na tym forum korzystało już z doświadczonych prawników i takich którzy mają w swojej historii wygrane sprawy przeciw przedsiębiorstwom przesyłowym.

Proszę o pomoc. Ufam tylko doświadczeniu.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Odszkodowania za słupy energetyczne
PostNapisane: 9 kwi 2015, o 14:48 
Offline

Dołączył(a):19 lis 2014, o 14:28
Posty:4
dziękuje za reklamowanie kredytów, ubezpieczeń ale wątpie w takie firmy, jeśli prawnicy przegrywają te sprawy.

kiedyś negocjowałam z taką firmą z Lublina bardzo znaną. Podobno wygrywają sprawy w 100%. poczytałam na ich temat i tak złych komentarzy to nawet Amber Gold nie ma.
zależało im na samej opłacie wstępnej 2 000 PLN.

takim Firmom mówię: DZIĘKUJĘ NIE SKORZYSTAM !!!


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Odszkodowania za słupy energetyczne
PostNapisane: 10 cze 2015, o 14:25 
Offline

Dołączył(a):10 cze 2015, o 14:16
Posty:2
coś w tym jest dolores. temat mi jest znany, choć jeszcze nikomu go nie zlecałem. narazie szukam dobrego prawnika. słyszałem, że w warszawie i toruniu są najlepsi specjaliści w służebnościach.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Odszkodowania za słupy energetyczne
PostNapisane: 25 sie 2015, o 06:06 
Offline

Dołączył(a):19 lis 2014, o 14:28
Posty:4
ja skorzystałam z firmy z warszawy.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Odszkodowania za słupy energetyczne
PostNapisane: 5 lis 2016, o 18:29 
Offline

Dołączył(a):5 lis 2016, o 18:08
Posty:5
Moj znajomy ma podobny problem - zamiast płacić honorarium takim firmom lepiej samemu zajac sie sprawa. To nie jest takie trudne. Wystarczy troche poczytać. Widze że użytkownicy o dłuższym stażu sa tego samego zdania.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze