Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Urządzenie ogrodu.

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
  Drukuj

Re: Urządzenie ogrodu.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 wrz 2017, o 13:26 
Offline

Dołączył(a):30 wrz 2017, o 13:25
Posty:1
Zajrzyj sobie tutaj jeśli będziesz urządzał taras: http://pinat.com.pl/
Mają fajne podłogi, więc myślę, że coś ciekawego byś sobie wybrał.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 26 paź 2017, o 12:50 
Offline

Dołączył(a):7 sie 2017, o 20:06
Posty:15
My w domu mamy bardzo fajną koncepcje na ogród, a dokładniej na taras. Planujemy praktycznie cały od zera zrobić. Chcemy wykorzystać elementy drewniane i szklane przy jego koncepcji. Bardzo nam podobają się balustrady szklane, które są eleganckie i bardzo praktyczne. Sam ich montaż jest banalnie prosty. Odpowiednie uchwyty do szkła załatwiają całą praktycznie sprawę


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 16 lis 2017, o 06:49 
Offline

Dołączył(a):29 kwi 2017, o 06:22
Posty:24
Jeżeli chodzi o mój ogród to jest bardzo dopieszczony. Mąż bardzo pielegnuje, jest to jego oczko w głowie. Mi zostawił aranżacje domu jeżeli chodzi o roślinki. Ja jednak postawiłam na coś zupełnie innego, odwiedziłam hurtownie kwiatów sztucznych i zamówiłam bardzo fajne roślinki doniczkowe, jako dekoracje do domu.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 24 lis 2017, o 08:16 
Offline

Dołączył(a):6 paź 2017, o 10:56
Posty:35
Mój ogródek również jest bardzo skromny. Parę drzew, mały skalniak i duży trawnik. Za to przywiązuje dużą wagę aby było gdzie odpoczywać i urządzić gardenparty. Dlatego wole inwestować w meble ogrodowe, grill lub inny sprzęt pozwalający w ten sposób cieszyć się ogrodem.
O ważne są także parasole ogrodowe


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 29 lis 2017, o 18:27 
Offline

Dołączył(a):23 maja 2016, o 12:59
Posty:22
W sumie mój ogród też nie należy do jakichś bardzo okazałych, ale cały czas nad nim pracuję. Przeglądam teraz pompy ogrodowe w sklepie Euro Ogród bo chciałbym nieco usprawnić nawadnianie i myślę też o budowie studni. Co do ozdób to zostawiam to żonie, ona się takimi sprawami zajmuje ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 8 sty 2018, o 17:37 
Offline

Dołączył(a):8 sty 2018, o 17:26
Posty:5
ja mam tylko ławeczkę i huśtawkę w ogrodzie, reszta to moje rośliny i drzewa, najwięcej czasu pochłania mi pielęgnacja, ostatnio nawet gdzieś wyczytałam, ze konieczne stosowanie jest środków do ochrony naszych roślin przykładowo od https://www.syngenta.pl/ bo w tedy nasze roślinki i drzewka cieszą nasze oko dłużej, bo są zdrowsze i nie atakują ich szkodniki.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 14 lut 2018, o 21:52 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):25 sty 2018, o 18:31
Posty:12
Lokalizacja: Warszawa
U nas krzewy, drzewka i kwiaty. Wszystkiego po trochu.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 23 mar 2018, o 09:43 
Offline

Dołączył(a):22 mar 2018, o 14:06
Posty:4
może jakiś projektant ogrodu sie znajdzie? :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze