Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Urządzenie ogrodu.

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj

Re: Urządzenie ogrodu.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 sie 2016, o 18:00 
Offline

Dołączył(a):19 sie 2016, o 09:27
Posty:24
Ja teraz akurat wybieram krzesła na taras, jednak nie jest on taki typowy, bo jest częściowo zabudowany, dlatego myślę, że coś w tym stylu https://www.meblefirany.pl/pl/c/Krzesla/64/1 powinno pasować.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 19 gru 2016, o 11:23 
Offline

Dołączył(a):25 kwi 2016, o 12:20
Posty:60
Faktycznie o trawniku nie nie wspomniałem,a przecież to często wizytówka całego ogrodu, więc musimy o niego szczególnie zadbać i przed zimą jaki zaraz po- obowiązkowo wygrabić, odpowiednio nawozić aby był zadbany, a co do mebli ogrodowych to teraz zimą można kupić je w niższej cenie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 20 sty 2017, o 05:30 
Offline

Dołączył(a):31 sie 2015, o 19:22
Posty:18
RobertKraczyk napisał(a):
W Bello Giardino są ładne meble ogrodowe, moim zdaniem takie mebelki, jakąś altankę zbić i wszystko, do tego jeszze grill, drzewka zasadzić, trawka ładnie skoszona i można codziennie tam spędzac czas z rodziną i znajomymi :D


Jasne, grill, to oczywiste. Tylko jaki? Zwykłe grille węglowe mnie nie przekonuję. Rozważam natomiast kupno grilla gazowego http://euroogrod.com.pl/pol_m_LANDMANN_ ... 10250.html Co sądzicie? Widzicie różnicę w użytkowaniu?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 10 lut 2017, o 19:59 
Offline

Dołączył(a):22 mar 2016, o 17:45
Posty:73
W kwestii urządzania ogrodu na wsi, mam pytanie.
Czy ogród służy Wam tylko do rekreacji, wypoczynku, czy też wykorzystujecie jego aspekty gospodarcze i uprawiacie warzywa. Ja dopiero rozplanowuje mój ogród przydomowy, chciałabym aby był w nim warzywnik i szklarnia ogrodowa w której będę uprawiać bardziej ciepłolubne rośliny takie jak pomidory, paprykę, ogórki, bakłażany. Wczesną wiosną posieje tam jako przedplon rzodkiewkę i sałatę.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 27 lut 2017, o 09:53 
Offline

Dołączył(a):27 lut 2017, o 09:44
Posty:2
Cytuj:
Warto zainwestować w rośliny pachnące: lipy, jaśminowce, bzy, kaliny, róże, groszki, heliotropy, lewkonie, maciejki. Dodać jeszcze trochę pachnących ziół, które i w kuchni się przydadzą. Nie ma lepszego relaksu.

Dokładnie. :) Jeśli masz czas i ochotę na ich pielęgnację, to taka inwestycja z pewnością się opłaci. Pamiętaj o przygotowaniu właściwych warunkach i odpowiednim nawozie, takim jak http://www.ziemovit.pl/produkty/nawozy-granulowane/nawoz-granulowany-do-roz. Regularne sprawdzanie stanu roślin celem zapobieżenia np. chorobom liści, jest również wskazane.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 8 kwi 2017, o 06:13 
Offline

Dołączył(a):8 kwi 2017, o 06:12
Posty:3
nie wiem jak to się robi najlepiej

___________________________
portale randkowe


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 21 cze 2017, o 10:23 
Offline

Dołączył(a):21 cze 2017, o 10:15
Posty:8
Urządzanie ogrodu od podstaw nie jest proste i żeby to zrobić trzeba mieć wiedzę i umiejętności. Podglądałem jak urządzano ogrody małopolskie z firmą lukas-garden.pl i wiem, że poważne przedsięwzięcie. Oczywiście można posadzić kwiatki i warzywka i luz, ale czy to będzie ogród marzeń? Moich na pewno nie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 27 lip 2017, o 04:16 
Offline

Dołączył(a):20 lut 2017, o 19:59
Posty:42
Też się czasami zastanawiam co do tego ogrodu jest mi potrzebne i najbardziej chyba lubię robić zakupy w Jol-met. Taka jest prawda, ze co bym do ogrodu nie wymyśliła to właśnie w tym sklepie wszystko dostane, to się ceni, zaoszczędzony czas i atrakcyjne ceny.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 8 wrz 2017, o 07:19 
Offline

Dołączył(a):7 wrz 2017, o 07:30
Posty:8
na trawniku mam posadzony rządek tui chcę go odgrodzić od reszty trawnika i wokół wysypać kamienie ozdobne, jaki będzie najlepszy podkład pod kamienie?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 25 wrz 2017, o 12:58 
Offline

Dołączył(a):17 lut 2016, o 14:29
Posty:11
pod kamyki najlepsza będzie gruba agrotkanina przy wyborze zwróć uwagę na gramaturę , do kamieni powinna być około 90-100g/m2


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze