Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Urządzenie ogrodu.

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj

Re: Urządzenie ogrodu.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 mar 2015, o 12:29 
Offline

Dołączył(a):24 mar 2015, o 11:48
Posty:6
Czasu nie ma dużo na urządzanie ogrodu, ale warto. Bo gdzie potem lepiej odpocząć niż pod pachnącym drzewem - z napojem w ręku i gazetą? :) Warto zainwestować w rośliny pachnące: lipy, jaśminowce, bzy, kaliny, róże, groszki, heliotropy, lewkonie, maciejki. Dodać jeszcze trochę pachnących ziół, które i w kuchni się przydadzą. Nie ma lepszego relaksu.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 9 kwi 2015, o 06:35 
Offline

Dołączył(a):26 lis 2014, o 07:17
Posty:6
Też mi się wydaje, że bez planu się nie obędzie. Ja bym w pierwszej kolejności zainwestowała w takie www.ogrody-marekczarniak.com.pl/trawniki-krakow, a potem dobierała jakieś rośliny ozdobne i krzewy...


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 14 maja 2015, o 11:41 
Offline

Dołączył(a):7 lip 2014, o 11:55
Posty:86
Ja znalazłem takie jacuzzi Śląsk Sundance i myślę, że kupię je do swojego ogrodu. Po ciężkiej pracy od świtu należy mi się wypoczynek. Kręgosłup już woła o pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 12 cze 2015, o 08:46 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):21 wrz 2011, o 08:52
Posty:182
Podstawowa kwestia to mieć plan,pomysł na urządzenie swojego ogrodu,uwzględniając oczywiście jego powierzchnię,to ważna sprawa. Poza tym wiele ciekawych rzeczy nie tylko do ogrodu,ale generalnie do rolnictwa znajdziesz także w naszym sklepie Mizar,gdzie serdecznie zapraszamy:)


Pozdrawiamy serdecznie www.Sklep.Mizar.com.pl


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 8 kwi 2016, o 21:22 
Offline

Dołączył(a):15 sie 2015, o 22:37
Posty:8
Warto pamiętać, że oprócz roślin trzeba także zadbać o małą architekturę, wszelkiego rodzaju akcesoria i takie elementy, jak ładne donice. Ponadto niezbędne są estetyczne meble ogrodowe, ponieważ ogród z reguły służy także do wypoczynku. Dlatego też dobrze zajrzeć do sklepu internetowego Ogrodolandia http://ogrodolandia.pl/ aby jeszcze przed nastaniem pełni sezonu uzupełnić wszelkie braki, aby ogród był piękny i jednocześnie funkcjonalny.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 3 cze 2016, o 10:28 
Offline

Dołączył(a):3 cze 2016, o 09:36
Posty:10
Myślę,że w zdecydowanej większości jesteśmy w stanie samodzielnie zaaranżować swój ogród i będziemy mieć z tego tytułu ogromną satysfakcję. Poza tym wiele rzeczy do urządzenia ogrodu znajdziemy w dobrych sklepach internetowych,wystarczy tylko poszukać.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 7 cze 2016, o 12:16 
Offline

Dołączył(a):7 cze 2016, o 11:59
Posty:15
Jeżeli ktoś lubi pracę w ogrodzie to nawet niewielkim kosztem można urządzić ogród jak z bajki. Wymaga to niestety dużo pracy i pomysłowości.

Zapraszam do skorzystania z oferty montaż anten w warszawie


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 10 cze 2016, o 06:40 
Offline

Dołączył(a):10 cze 2016, o 05:57
Posty:13
Racja,można spokojnie myśleć o samodzielnym urządzeniu ogrodu jeżeli mamy na niego pomysł,pamiętajmy jednak aby posłużyć się w tym celu również agrowłókniną,która bezie bardzo przydatna podczas wielu aranżacji,urządzaniu ogrodu.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 5 lip 2016, o 10:45 
Offline

Dołączył(a):25 kwi 2016, o 12:20
Posty:60
Jeżeli mowa o meblach do ogrodu to tylko drewniane lub ewentualnie technorattanowe,które będą charakteryzować się wysoką jakością oraz trwałością przez wiele sezonów:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Urządzenie ogrodu.
PostNapisane: 27 lip 2016, o 11:00 
Offline

Dołączył(a):9 lut 2016, o 08:59
Posty:9
W Bello Giardino są ładne meble ogrodowe, moim zdaniem takie mebelki, jakąś altankę zbić i wszystko, do tego jeszze grill, drzewka zasadzić, trawka ładnie skoszona i można codziennie tam spędzac czas z rodziną i znajomymi :D


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze