Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Ciągnik sadowniczy 40-70KM

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj

Ciągnik sadowniczy 40-70KM
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 mar 2014, o 18:49 
Offline

Dołączył(a):31 mar 2014, o 18:41
Posty:1
Witam. Tak jak w temacie co polecacie, Cena ok 40 tys, zastanawiamy się nad jakims same solaris albo coś innego bądź renault jakiś, spalanie nie jest aż tak istotnie, widziałem też na tablicy/allegro mtz nowe te 35 km chyba za niewielką cene, ale coś nie chce mi się wierzyć ze są takie dobre, jednak pronary małe sadownicze juz są lepsze (sprzęgło itd). Myślałem też nad NH TN 75 z przednim napędem (To kolejny wymóg) Są bardzo dobre znam się na nich .. Cena też nie jest taka aż jakaś katastrofalna od 50 tys już można coś wybierać ale budżet nie pozwala :( Podobają mi się w nich skrzynie biegów elektrohydrauliczne (Podobno nie są takie złe jak sie dba o ciągnik cały nie trzeba serwisu do siebie zapraszac :D) ... Chodzi o wydajny wałek i kabinę z filtrami węglowymi. Posiadają to CHYBA każde traktory z klimą dokładnie tego nie wiem, tak przynajmniej mi sie wydaje. Ciągnik bd chodził przy opryskiwaczu w wiśniach, agreście i porzeczkach. Czasami rozdrabniacz. Także musi być dobre sprzęgło (Nie takie jak są we władymircach t25, nwm czy ktoś czai) Musi być 2 stopniowe to podstawowy wymóg.
Więc zapraszam do wypowiedzi piszcie co polecacie, co macie, od czego uciekać ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze