Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - studia podyplomowe z rolnictwa

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

studia podyplomowe z rolnictwa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 lis 2017, o 13:17 
Offline

Dołączył(a):20 lis 2017, o 13:14
Posty:1
Informujemy, że to już ostatni moment aby dołączyć do nowej edycji studiów podyplomowych z rolnictwa, która startuje 2 grudnia 2017 (zakończenie 30 czerwca 2018). Studia organizowane są w trybie niestacjonarnym (zajęcia raz w miesiącu w Warszawie) + e-learning. Szczegóły dotyczące programu, organizacji studiów oraz zasad rekrutacji dostępne są pod nr 22 331 76 33.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: studia podyplomowe z rolnictwa
PostNapisane: 18 sty 2018, o 08:22 
Offline

Dołączył(a):13 sty 2018, o 16:37
Posty:43
Czy po studiach humanistycznych znajdę szybko pracę ? Słyszałam że jest ciężko, inni mówili że nie mieli problemu. Ja wczoraj czytałam ten artykuł http://www.cnurt.pl/jak-znalezc-prace-p ... stycznych/ który uświadomił mi wiele.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: studia podyplomowe z rolnictwa
PostNapisane: 2 kwi 2018, o 22:54 
Offline

Dołączył(a):4 lip 2017, o 13:46
Posty:73
Myślę, że jak ktoś chce to znajdzie pracę po każdych studiach ;) JA jetsem na etapie zakładania własnej firmy teraz i obecnie obmyślam nazwę do niej :D https://rmarket.pl/nazwy-firm-i-produktow?category=14


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze