Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Czego rolnik szuka w internecie?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
  Drukuj

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 lut 2018, o 22:57 
Offline

Dołączył(a):12 lut 2018, o 22:38
Posty:1
Tego - http://pillenpotenz.eu


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 19 lut 2018, o 10:47 
Offline

Dołączył(a):20 gru 2017, o 22:36
Posty:8
A co to rolnik ma byc gorszy i nie moze korzystac z zakupow online? Pierwsze slysze. Wszystko jest dla ludzi i podzialy na grupy spoleczne nie maja tutaj zadnego zastosowania .. jedynie ilosc pieniedzy jaka jestesmy w stanie przeznaczyc na dana rzecz/usluge. Jesli o mnie chodzi to od jakiegos czasu interesuje sie mocno fotografia .. zdarza mi sie co kilka dni przesiadywac z godzine - dwie w poszukiwaniu ciekawych ofert. Do tej pory pod wzgledem wyboru/ceny najlepiej wypada ta oferta https://fripers.pl/c/lampy-reporterskie/ U mnie w miescie nawet nie ma takiego sklepu z akcesoriami dlatego jestem zadowolony z zakupow na odleglosc. Prosto, szybko i wygodnie :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 21 lut 2018, o 17:26 
Offline

Dołączył(a):26 lis 2017, o 13:56
Posty:44
Według mnie ciekawie jest sprawdzać newsy na temat ulubionego sportu. Świetnym przykładem jest dla mnei czytanie o nowościach na KSW - https://ksw.net.pl/. Co prawda nie planuję uprawiać mma, czy czegoś podobnego. Jednak oglądanie jest przyjemne ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 22 lut 2018, o 13:43 
Offline

Dołączył(a):21 sie 2017, o 07:12
Posty:72
Ja szukam przede wszystkim różnych rozwiązań i produktów, które pomogą mi zwiększyć zyski i usprawnić całą produkcję. Dla wszystkich, którzy narzekają na internet mogę powiedzieć, że sami sobie nakładacie ograniczenia finansowe. Ja chociazby ostatnio znalazłem stronę Furgonetka, dzięki której wysyłka kurierem jest o wiele korzystniejsza niż było to w moim przypadku do tej pory. Warto się otworzyć na takie rozwiązania.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 4 mar 2018, o 17:01 
Offline

Dołączył(a):4 mar 2018, o 16:55
Posty:1
Zakupy, przede wszystkim zakupy ;) Szukam również np. danych technicznych do ciągników rolniczych


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 10 mar 2018, o 16:00 
Offline

Dołączył(a):10 mar 2018, o 15:56
Posty:2
Ja ostatnio zacząłem robić zakupy internetowo i sobie chwalę. Przedtem nie mogłem się przekonać. Jeszcze znajomy namawia mnie na zakłady sportowe online, ale muszę to jeszcze przemyśleć :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 13 mar 2018, o 11:00 
Offline

Dołączył(a):20 mar 2016, o 13:05
Posty:8
Jakieś 20 lat temu na giełdzie kwiatowej w Łodzi od firmy Artemix udało mi się kupić tak zwany hydrożel ogrodowy. Wystarczyło dodać go bezpośrednio do ziemi zarówno w ogrodzie jak i w doniczkach, ziemia zawsze była odpowiednio pulchna i wilgotna, Co ciekawe nie dało się dzięki temu ani przelać uprawy, ani wysuszyć.Po prostu akumulował on nadmiar wilgoci i uwalniał jak rośliny miały sucho. O ile wiem Artemix w dalszym ciągu zajmuje się zaopatrzeniem kwiaciarni w Łodzi - http://www.artemix.biz . Niestety nie handlują już tym tanim hydrożelem, a ten co jest na rynku jest drogi i bardziej służy dekoracji niż praktycznej uprawie roślin. Może wiecie gdzie można go kupić tanio na worki?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 18 mar 2018, o 17:13 
Offline

Dołączył(a):4 lip 2017, o 13:46
Posty:73
Biznes internetowy to jest świetna sprawa! Tylko trzeba też pamietać o zagrożeniach https://6krokow.pl/jakie-sazagrozenia-d ... ernetowej/


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 2 kwi 2018, o 01:26 
Offline

Dołączył(a):5 gru 2016, o 14:53
Posty:85
Nie wiem czy ktoś z was też będzie tego akurat szukał, ale mnie były niedawno potrzebne Czujniki indukcyjne. Szukałem i szukałem, aż w końcu znalazłem najlepszą ofertę w sklepie Gigaom. Sprawdziłem i ich produkty okazały sie być na prawdę dobrej jakości więc jak coś śmiało można u nich kupować!


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 5 kwi 2018, o 09:57 
Offline

Dołączył(a):21 sie 2017, o 07:12
Posty:72
Otóż to. Teraz handel międzynarodowy zyskuje na popularności, dlatego też warto otworzyć się na takie możliwości. Nie ma co ukrywać, że korzystając z takich firm kurierskich jak GLS daje wymierne korzyści finansowe. A najlepiej zamawiać kuriera przez portal Furgonetka, co jeszcze bardziej obniży cenę za przesyłkę.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze