Strefa czasowa: UTC

Nasze forum sponsorują:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
  Drukuj

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 mar 2018, o 22:36 

A ja teraz napiszę nietypowo - szukam informacji o tym, jak promować aplikacje mobilne. Otóż jestem w trakcie szykowania jednej aplikacji, która by mogła pomóc wielu rolnikom. Póki co nie mam pojęcia jak się za to zabrać, dlatego zapewne skorzystam z tej oferty https://fabrykamarketingu.pl/promocja-aplikacji-mobilnych/.

PostNapisane: 2 kwi 2018, o 01:26 

Nie wiem czy ktoś z was też będzie tego akurat szukał, ale mnie były niedawno potrzebne Czujniki indukcyjne. Szukałem i szukałem, aż w końcu znalazłem najlepszą ofertę w sklepie Gigaom. Sprawdziłem i ich produkty okazały sie być na prawdę dobrej jakości więc jak coś śmiało można u nich kupować!

PostNapisane: 5 kwi 2018, o 09:57 

Otóż to. Teraz handel międzynarodowy zyskuje na popularności, dlatego też warto otworzyć się na takie możliwości. Nie ma co ukrywać, że korzystając z takich firm kurierskich jak GLS daje wymierne korzyści finansowe. A najlepiej zamawiać kuriera przez portal Furgonetka, co jeszcze bardziej obniży cenę za przesyłkę.

PostNapisane: 29 lis 2018, o 10:34 

Pomysłu na dodatkowy biznes, zróżnicowanie...Informacji o producentach i o urządzeniach http://www.alces.pl/rozwijasz-biznes-spozywczy-sprawdz-jakich-urzadzen-spozywczych-potrzebujesz/ do ewentualnej działalności.

PostNapisane: 12 gru 2018, o 14:54 

Dzisiejszy protest rolników na A2 najlepiej dowodzi, że w internecie można się skrzyknąć do takiego wyrażenia niezadowolenia z polityki rządu. Ci dorwali się do koryta muszą o tym pamiętać, że środowiska rozproszone takie jak między innymi rolnicy mogą wymienić się poglądami i przedsięwziąć odpowiednie kroki by walczyć o swoje interesy i interesy Polski. Brakuje mi tego wśród osób prowadzących pozarolniczą działalność gospodarczą. Osoby prowadzące samodzielnie działalność gospodarczą, przedsiębiorstwa są ciągle traktowaniu jak dojne krowy. Politycy dbają jedynie o interesy sieci handlowych. Wystarczy zobaczyć jak wyglądają przepisy podatkowe. Chociażby ZUS. Nawet pracownicy ZUS mówią że składka zdrowotna jest podatkiem, a nie daniną na ubezpieczenie społeczne http://www.zasadyogolne.info/2018/12/sk ... z-zus.html .
Poza tym dlaczego KRUS który ciągle drożeje wypłaca rolnikom (od ponad 10 lat) 5,50 zł dziennie za zwolnienie lekarskie. To kpina jak Polska wywiązuje się ze swoich zobowiązań względem Polaków.
Popieram protest rolników z A2.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Strefa czasowa: UTC