Strefa czasowa: UTC

Nasze forum sponsorują:

Drukuj

Urządzanie łazienki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 lip 2015, o 16:13 

Jestem na etapie urządzania nowego mieszkania i chciałbym się dowiedzieć jakie płytki polecacie? Bardziej chodzi mi w tym przypadku o kolor, powierzchnię itp. niż o producenta. Może ma ktos z was wiadomosci na temat tego jakie są lepsze w utrzymaniu czystości, polyskujace czy matowe, czy czarne sie brudzą czy bardziej białe? bo podobno na czarnych strasznie widac kamien a na bialych cala reszte. Co do zaś samych płytek, to zastanawiam się nad którymiś z tych https://sklep.paradyz.com/produkty/plytki--lazienka Ciężko jednak sobie wyobrazić jak to będzie wyglądało na ścianie. Czy znacie może jakiś program, gdzie można by było zrobić sobie taką wizualizację, najlepiej na podstawie zdjęcia z własnej łazienki. Jedynie co mi przychodzi do głowy to photoshop , ale być może jest coś innego, jakiś inny program?

Re: Urządzanie łazienki
PostNapisane: 27 lip 2015, o 09:15 

Pytasz o kolor? To akurat kwestia indywidualna :)

PostNapisane: 23 lis 2017, o 09:34 

Ja przed remontem łazienki przeglądałam sobie różne strony w internecie i w ten sposób znalazłam taką łazienkę, o jakiej marzyłam. Zawsze podobały mi się eleganckie wnętrza, dlatego też łazienkę również chciałam mieć urządzoną w takim stylu. Na stronie producenta wyrobów z kamienia naturalnego J.P.Pilch znalazłam piękne realizacje łazienek. W projektach zostały tam zastosowane płyty z kamieni naturalnych takich jak marmury, granity czy trawertyny. Wygląda to naprawdę niezwykle elegancko. Polecam ;)

PostNapisane: 2 gru 2017, o 18:49 

Chyba najrozsądniej jest wybrać kolor uniwersalny, na przykład takie płytki w kolorach natury:
http://www.tubadzin.pl/collection/471 Jest to kolekcja Korzilius, moda będzie się zmieniać, a tego typu płytki zawsze będą na czasie.

PostNapisane: 28 gru 2018, o 11:28 

Mnie to akurat do łazienki marzy się podłoga drewniana :) Jest przede wszystkim ciepła a i chyba można ją dobrze zaimpregnować, prawda?

PostNapisane: 28 gru 2018, o 12:25 

Niby tak- jednakże taką podłogę to raczej chyba zawsze gorzej utrzymać niż płytki.

PostNapisane: 28 gru 2018, o 14:44 

Ja też nie lubię zimnych płytek, dlatego pomyśleliśmy, że zainstalujemy takie nowoczesne ogrzewanie elektryczne na podczerwień pod podłogą. Mam nadzieję, że się sprawdzi.

PostNapisane: 30 gru 2018, o 14:49 

Dzięki za te porady ! Na pewno będa one dla mnie przydatne, bo zamierzam remontować łazienkę w przyszłym roku ;)

PostNapisane: 11 kwi 2019, o 18:24 

A jaką posadzkę zastosowaliście w swoich domach? Ja właśnie stoje przed wyborem i myślę nad posadzka anhydrytowa Łódź. Podobno ma same plusy, nie to co zwykły beton.

PostNapisane: 15 kwi 2019, o 13:00 

A może zdecydujesz się na jakieś nietypowe ułożenie płytek? Poczytaj tutaj: https://kapitanremont.pl/5-nietypowych- ... ie-plytek/
To też bardzo odświeży twoją łazienkę. Wiem, że ta firma remontowa z Krakowa może zrobić coś takiego :)

Strefa czasowa: UTC