Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Czego rolnik szuka w internecie?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna strona
  Drukuj

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 sty 2012, o 12:52 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):21 wrz 2011, o 08:52
Posty:182
Internet to bogate źródło informacji,więc znajdziesz tutaj niemal wszystko,artykuły do gospodarstwa domowego w sklepach internetowych jak i mnóstwo informacji o nowościach,sprzęcie itd.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 16 lut 2012, o 12:29 
Offline

Dołączył(a):16 lut 2012, o 11:27
Posty:4
Ja przeważnie kupuję części albo jakieś środki ochrony roślin. Ostatnio kupiłem http://www.sklep.mizar.com.pl/alternato ... -1446.html Tutaj mam pewność, że to dobrej jakości sprzęt.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 27 maja 2012, o 08:26 
Offline

Dołączył(a):26 maja 2012, o 16:19
Posty:103
Często poszukuję informacji co rolników i rolnictwo czeka w przyszłości. A czeka nas wiele zmian. Dużą niewiadomą jest dyrektywa zapachowa i przyszłość dopłat bezpośrednich. Dopłaty w naszym kraju są o 149 euro niższe niż w Niemczech, o 60 euro niższe niż w Czechach. Jeżeli taka różnica będzie dalej to nie wytrzymamy konkurencji nie tylko ze starą Unią, ale nawet z Czechami. A propozycje nie są optymistyczne.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 12 gru 2012, o 12:04 
Offline

Dołączył(a):11 gru 2012, o 20:34
Posty:16
Radas napisał(a):
Głównie szukam informacji (opinii) o maszynach rolniczych. Interesują mnie zarówno dane techniczne, ceny, jak i opinie użytkowników praktyków. W dalszej kolejności informacji na temat: programów pomocowych, cen produktów, cen środków produkcji itd.
Jak trafi się zdjęcie ładnej dziewczyny to też zawieszę na niej oko ;)


Mamy podobne zainteresowania. Niedawno zacząłem nawet prowadzić blog arura.pl gdzie piszę na takie tematy. Może poza gospodarką.
Namówił mnie mój syn Wiktor który jest wielkim miłośnikiem maszyn rolniczych.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 14 kwi 2013, o 19:33 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):11 kwi 2013, o 13:50
Posty:15
Najczęściej rolnicy szukają porady no ale czasem też rozrywki. nie ukrywajmy, że w internecie jest tego dużo.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 19 maja 2013, o 17:41 
Offline

Dołączył(a):6 cze 2010, o 09:54
Posty:45
Jedni szukaja cos do gospodarstwa, inni swoja milosc, jeszcze inni siedza dla zabicia czasu


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 22 maja 2013, o 07:17 
Offline

Dołączył(a):20 maja 2013, o 12:07
Posty:11
Witam
Ja głównie przeglądam informacje sportowe. W tym piłka nożna, snooker. W wolnych chwilach zdarza mi się czytać blogi, niekoniecznie związane z rolnictwem. Oczywistym jest, że szukam również informacji związanych z cenami plonów czy dopłatami. Problemem jest tylko, że informacje na różnych stronach często są ze sobą rozbieżne.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 6 cze 2013, o 09:34 
Offline

Dołączył(a):11 kwi 2013, o 17:00
Posty:43
Zgadzam się z opinią,że w większości przypadków szukamy różnych artykułów odnośnie rolnictwa lub też nowinek ze świata gospodarki. Większość z nich można znaleźć na forum,takie jak to,ostatnio często z niego korzystam.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 16 sie 2013, o 11:51 
Offline

Dołączył(a):16 sie 2013, o 11:49
Posty:4
Internet to dla mnie przede wszystkim szansa na rozwój biznesu. Używam go w zasadzie do pracy, rzadziej do rozrywki.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 5 wrz 2013, o 12:32 
Offline

Dołączył(a):11 kwi 2013, o 17:00
Posty:43
To też fakt,internet daje szanse na możliwości rozwoju w sensie samego biznesu i warto mieć to na uwadze planując pewne rzeczy,również z zakresu rolnictwa.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze