Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Czego rolnik szuka w internecie?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona
  Drukuj

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 kwi 2014, o 17:30 
Offline

Dołączył(a):28 mar 2014, o 17:00
Posty:18
Ja tak sobie myślę, że rolnik szuka tego co każdy inny - informacji. Czasem są to specjalistyczne informacje, wiedza z zakresu rolnictwa, uprawy, maszyn i sprzętu rolniczego, czasem bardziej ogólne. Każdy z nas czerpie wszak z tego źródła. Powiem więcej, zauważam u siebie niepokojący objaw. Wyjaśnię na przykładzie. Dopóki miałam w stajni wałacha i klacz - szukałam informacji tylko ogólnych o żywieniu koni, rozwoju itp. odpowiednich do płci i wieku. Potem postanowiłam klacz zaźrebić - to doczytywałam dalej, o rozrodzie, żywieniu itp. Teraz czytam o wychowaniu źrebiąt. Czyli - przez internet zdobywam wiedzę cyklicznie - to, co w tej chwili stanowi dla mnie problem, nie szukam na zapas, chociaż kiedyś, w trakcie nauki w szkole zdobywało się wiedzę na zapas. :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 18 maja 2014, o 09:23 
Offline

Dołączył(a):18 maja 2014, o 09:14
Posty:4
Widzę że wszyscy w jednym tonie się wypowiadają ;) Internet jest źródłem wiedzy na prawie każdy temat, nie zawsze tylko ta wiedza jest rzetelna :P Ale na ogół, jeśli chodzi o powiązane z rolnictwem sprawy, to tak jak większość: wiedzy od ludzi, którzy ją mają, albo korzystnych ofert w sklepach typu Hurtownia Rolnicza i innych internetowych serwisach handlujących częściami do maszyn i artykułami rolniczymi.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 28 cze 2014, o 19:21 
Offline

Dołączył(a):28 cze 2014, o 19:15
Posty:2
Ja ostatnio w internecie szukam sporo informacji na temat skuterów. Na razie czytam tutaj http://skutery.net/ informacje o poszczególnych modelach. Przy okazji zapytam, jaki skuter polecacie? Szukam właśnie takiego pojazdu na krótkie trasy pomiędzy wsiami. Czasem muszę coś załatwić, z kimś się spotkać - na takie przejażdżki skuter wyjdzie znacznie taniej niż samochód.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 21 sie 2014, o 08:21 
Offline

Dołączył(a):7 lip 2014, o 11:55
Posty:86
Ja teraz szukam jakiejś firmy transportowej. Czytałem już nawet w Internecie jak wybrać firmę transportową, ale może ktoś z was mógłby coś sprawdzonego polecić?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 26 sie 2014, o 08:06 
Offline

Dołączył(a):21 lip 2014, o 07:15
Posty:43
Informacji z tego co dzieję się w sektorze rolniczy w jego okolicy, w jego kraju i na świecie. Jeżeli wchodzi na fora internetowe to znaczy, że chcę się czymś co wie podzielić z innymi lub jeżeli ma problem szuka jego rozwiązania. Internet może służyć jako sklep, w którym dokona zakupu części do swojego sprzętu lub zakupi coś całkiem nowego.
Dochodzimy więc do wniosku, że rolnik w Internecie szuka tego samego co każda inna osoba z niego korzystająca.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 26 wrz 2014, o 17:33 
Offline

Dołączył(a):26 wrz 2014, o 17:30
Posty:1
Głownie szukam informacji z kraju i świata. Co się dzieje, gdzie się dzieje i dlaczego. Dodatkowo szukam jakiś innowacyjnych rozwiązań nawożenia itp. Wszystko co rolnikowi do szczęścia jest potrzebne.

_______________
Rolnik też musi odpocząć- tanie noclegi w białymstoku


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 26 wrz 2014, o 18:23 
Offline

Dołączył(a):26 wrz 2014, o 18:21
Posty:1
Jak już usiądę do komputera to przesiaduje na stronach o maszynach rolniczych. Myślę o zakupie jakieś dobrej maszyny do koszenia i nawożenia. Niestety szukam czegoś w okazyjnej cenie, lecz niestety nie znalazłem jeszcze.

______________
Najlepszy zespół na wesele warszawa


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 7 paź 2014, o 08:21 
Offline

Dołączył(a):21 lip 2014, o 07:15
Posty:43
Tak, tak, tak, naoglądać i napodziwiać też można, ale później jest że czasu nam tyle zleci, a tutaj nic nie zrobione jeszcze :D


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 8 paź 2014, o 14:25 
Offline

Dołączył(a):8 paź 2014, o 14:22
Posty:1
Ja ostatnio znalazłam bardzo fajne sklepy hodowlane. Wszystko co potrzebne do hodowli można tam znaleźć. Korzystając z internetu głównie szukam informacji na temat hodowli trzody.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 10 paź 2014, o 08:45 
Offline

Dołączył(a):7 lip 2014, o 11:55
Posty:86
Właśnie szukam informacji o nowym filmie o Relidze.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze