Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Czego rolnik szuka w internecie?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
  Drukuj

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 gru 2018, o 14:54 
Offline

Dołączył(a):12 lis 2013, o 18:33
Posty:20
Dzisiejszy protest rolników na A2 najlepiej dowodzi, że w internecie można się skrzyknąć do takiego wyrażenia niezadowolenia z polityki rządu. Ci dorwali się do koryta muszą o tym pamiętać, że środowiska rozproszone takie jak między innymi rolnicy mogą wymienić się poglądami i przedsięwziąć odpowiednie kroki by walczyć o swoje interesy i interesy Polski. Brakuje mi tego wśród osób prowadzących pozarolniczą działalność gospodarczą. Osoby prowadzące samodzielnie działalność gospodarczą, przedsiębiorstwa są ciągle traktowaniu jak dojne krowy. Politycy dbają jedynie o interesy sieci handlowych. Wystarczy zobaczyć jak wyglądają przepisy podatkowe. Chociażby ZUS. Nawet pracownicy ZUS mówią że składka zdrowotna jest podatkiem, a nie daniną na ubezpieczenie społeczne http://www.zasadyogolne.info/2018/12/sk ... z-zus.html .
Poza tym dlaczego KRUS który ciągle drożeje wypłaca rolnikom (od ponad 10 lat) 5,50 zł dziennie za zwolnienie lekarskie. To kpina jak Polska wywiązuje się ze swoich zobowiązań względem Polaków.
Popieram protest rolników z A2.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 29 sty 2019, o 11:36 
Offline

Dołączył(a):20 lis 2017, o 12:09
Posty:6
Ja ostatnio szukam sprzętu do salonu kosmetycznego, bo chcę takowy w naszym miasteczku otworzyć. Całkiem sporo udało się znaleźć w tym sklepie https://sklep.fryzaw.pl/produkty/sprzet-elektryczny,2,4345, trzeba więc dokładnie zweryfikować, co będzie potrzebne w pierwszej kolejności i potem złożyć stosowne zamówienie. Przewiduję, że uda się salon otworzyć w ciągu dwóch miesięcy - trwa jeszcze remont lokalu.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czego rolnik szuka w internecie?
PostNapisane: 28 mar 2019, o 08:42 
Offline

Dołączył(a):29 wrz 2017, o 05:51
Posty:4
Ja ostatnio szukałem hurtowni z materiałami budowlanymi ponieważ zaczynam budowę nowego domu.
I muszę przyznać że znalazłem całkiem ciekawą ofertę pewnej hurtowni.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze