Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Spis rolny 2010 - czy jest obowiązkowy?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj

Re: Spis rolny 2010 - czy jest obowiązkowy?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 sie 2010, o 18:35 
Offline

Dołączył(a):15 sie 2010, o 19:17
Posty:21
Spis rolny przeprowadzany jest po raz pierwszy po wstąpieniu Polski do UE.
Wspólna Polityka Rolna przewiduje szereg form dopłat rolnych i ten spis przeprowadzany jest właśnie w tym kontekście. Także chętnie wpuszczamy rachmistrza do domu .

z pozdrowieniami


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Spis rolny 2010 - czy jest obowiązkowy?
PostNapisane: 13 wrz 2010, o 09:03 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):4 sie 2010, o 11:29
Posty:34
I jak po spisie? Mi sie jakiś niekumaty rachmistrz trafił nie umiał sie poslugiwać tą komórką spisową :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Spis rolny 2010 - czy jest obowiązkowy?
PostNapisane: 14 wrz 2010, o 10:56 
Offline

Dołączył(a):14 wrz 2010, o 10:37
Posty:1
Spis jest obowiązkowy ale nie mam obowiązku wpuszczać rachmistrza do domu...prawda?
I tu kieruję pytanie do "TechRolnika" Czy spis mogę dokonać przez internet? I czy to wystarczy?
Skąd moje uprzedzenie do rachmistrza? otóż wyjaśniam: Gdy rachmistrz przyszedł do mnie, a mieszkam w bloku, chciał żebym mu potwierdził dane przez domofon. A gdzie jego tajemnica spisowa?
osoba na niskim poziomie powiedziała by że w DXXXX. ale ja powiem tak: oni chyba spali na tych szkoleniach...nie obrażając forumowiczów i rachmistrzów obecnych na forum. jeśli was uraziłem to z góry przepraszam.
słuchaj "floopy" wy chyba myślicie że każdy rolnik jest nie kumaty, nie czajaty i nie pisiaty.
Otóż chciałbym cię wyprowadzić z błędu. Takimi bajeczkami o cofnięciu dopłaty to mogą straszyć dzieci jak nie chcą spać :D
Zdaję sobie sprawę że nie wszyscy jesteście tacy,
Pozdrawiam rachmistrzów co nie spali na szkoleniu :D


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Spis rolny 2010 - czy jest obowiązkowy?
PostNapisane: 16 wrz 2010, o 22:49 
Offline

Dołączył(a):16 wrz 2010, o 22:40
Posty:1
Witam Szanownych Gospodarzy!
A co tam, pochwalę się ;)
Dziś udało mi się przeprowadzić wywiad w 15 minut! Początki nie były jednak tak wspaniałe. Pierwszą ankietę wypełnialiśmy przez ponad dwie godziny. Z każdą następna czas wklepywania się skracał, po około 50 wizytach średnio zajmuje to 30 minut.
Muszę dodać, iż jestem pod wielkim wrażeniem życzliwości i cierpliwości odwiedzanych. Mam nadzieję, że to się nie zmieni do końca spisu.
Serdecznie pozdrawiam,
Michał i tyle


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Spis rolny 2010 - czy jest obowiązkowy?
PostNapisane: 18 wrz 2010, o 07:29 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):9 sie 2010, o 15:16
Posty:64
Lokalizacja: TechRolnik.pl
tak spis można wykonac przez internet, aczkolwiek nie widziałem jak wyglada ten formularz.

Ja jeszcze nie ruszyłem ze spisem.

Zrozumcie jedno: spis nie ma nic wspólnego z ARiMR i to co podacie rachmistrzom nie jest sprawdzane w agencji.

Jednak nie radzę podawać fałszywych informacji.

Co do nas rachmistrzów - jesteśmy tylko ludźmi i im wy nam bardziej pomożecie tym sdzybciej macie nas z głowy :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Spis rolny 2010 - czy jest obowiązkowy?
PostNapisane: 6 lis 2010, o 10:13 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):20 cze 2010, o 09:18
Posty:328
Lokalizacja: Mazowieckie
A w jakim rejonie sprawdzasz?


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze