Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Gospodarstwo a praca gdzie indziej

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj

Gospodarstwo a praca gdzie indziej
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 paź 2010, o 11:50 
Offline

Dołączył(a):27 paź 2010, o 11:39
Posty:3
Witam,
zacznę od tego, że jestem nowa na tym forum i nie znalazłam podobnego wątku. Jeżeli taki już jest to przepraszam i proszę o przeniesienie :)
Wracając do tematu - jestem właścicielką gospodarstwa rolnego, opłacam KRUS oraz pobieram dopłaty bezpośrednie ale jednocześnie jestem też studentką a ponieważ najwięcej czasu spędzam teraz w mieście chciałabym zaleźć sobie jakąś pracę dodatkową - w sklepie lub na "słuchawkach" aby mieć parę groszy dla siebie. I tu pojawia się moje pytanie: czy jeżeli podejmę taką pracę to nie stracę możliwości pobierania dopłat? Kiedy jestem na studiach gospodarstwem zajmuje się mama.
I drugie pytanie: czy przy szukaniu pracy powinnam zamieścić w cv informację, że posiadam gospodarstwo i opłacam KRUS? Czy nie będzie to żaden problem dla mojego potencjalnego pracodawcy, że jestem właścicielką gospodarstwa rolnego a chcę sprzedawać u niego staniki? ;)
Bardzo proszę o porady wszelakie. Będę wdzięczna za każdą pomoc :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gospodarstwo a praca gdzie indziej
PostNapisane: 28 paź 2010, o 19:55 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):9 sie 2010, o 15:16
Posty:64
Lokalizacja: TechRolnik.pl
Witaj,
Mając prace nie stracisz dopłat, i nie musisz nikomu pisać że masz gospodarstwo i płacicsz KRUS.

Takie rzeczy możesz powiedzieć ale dopiero w rozmowie kwalifikacyjnej - chyba że pracodawca wymaga rzeczy których ze wzgledu na gospodarstwo nie jesteś w stanie zapewnić ( np dyspozycyjność i możliwośc dłuższego wyjazdu).


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gospodarstwo a praca gdzie indziej
PostNapisane: 29 paź 2010, o 15:51 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):20 cze 2010, o 09:18
Posty:328
Lokalizacja: Mazowieckie
Moja siostra jest w KRUSie i nie ma problemu z pracą.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gospodarstwo a praca gdzie indziej
PostNapisane: 29 paź 2010, o 21:33 
Offline

Dołączył(a):27 paź 2010, o 11:39
Posty:3
TechRolnik napisał(a):
Witaj,
Mając prace nie stracisz dopłat, i nie musisz nikomu pisać że masz gospodarstwo i płacicsz KRUS.

Takie rzeczy możesz powiedzieć ale dopiero w rozmowie kwalifikacyjnej - chyba że pracodawca wymaga rzeczy których ze wzgledu na gospodarstwo nie jesteś w stanie zapewnić ( np dyspozycyjność i możliwośc dłuższego wyjazdu).

Dzięki wielkie - dokładnie o taką odpowiedź mi chodziło :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze