Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Gry rolnicze

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj

Gry rolnicze
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 gru 2012, o 11:17 
Offline

Dołączył(a):15 gru 2012, o 11:13
Posty:1
Ostatnio mnie wciągnęła tematyka gier rolniczych, a dokładniej symulatory. Próbowaliście może takiej rozrywki? Aktualnie czekam na Farm Machines Championships 2013 i OldVillage 1962. OldVillage jest na liście najbardziej oczekiwanych tytułów 2013 roku co zapowiada się dość dobrze. Fajna odskocznia od klasycznych gier. Co sądzicie?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gry rolnicze
PostNapisane: 15 gru 2012, o 17:05 
Offline

Dołączył(a):11 gru 2012, o 20:34
Posty:16
Ja grałem z synem w LS 2011 a teraz w wersji LS 2013
Starsza była bardzo prosta, ale atrakcyjna. Dobra szczególnie dla młodszych graczy. Mój Wiktor ma dopiero 5 lat ale z moją pomocą szybko ją opanował i grał bardzo długo. Czasem ciężko było go oderwać od komputera.
Jeśli jesteś zaawansowanym graczem to koniecznie kup najnowsza LS 2013 bo jest dużo bardziej wymagająca i dopracowana. Widać duży rozwój gry - inna fabuła, grafika i maszyny. Zdecydowanie dla bardziej dojrzałych graczy, ale nadal wspaniała. Dla mojego syna okazała się na razie zbyt trudna.
W obu wersjach najlepsze rzeczy oferują dodatki do gry w postaci modów różnych maszyn i inne dodatki
Fajna gra, wystarczy wpisać na YouTubie LS i możemy zobaczyć jak radzą sobie różni gracze z tą grą.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 75 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze