Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - ubezpieczenie zdrowotne

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj

ubezpieczenie zdrowotne
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 sty 2013, o 16:39 
Offline

Dołączył(a):15 kwi 2012, o 19:18
Posty:14
Chciałbym zwrócić uwagę na prawo do korzystania z darmowego lekarza zwane ubezpieczeniem zdrowotnym. Rolnicy zazwyczaj mają mniej roszczeniowe podejście do życia w przeciwieństwie do ludzi w miastach. O ile oczywiście nie są podpuszczeni i wykorzystywani przez polityków. Moi rodzice, a szczególnie teściowa często powtarzała że nie potrafiłaby pójść do lekarza by mu nie dać cokolwiek za badanie. Może czas na zreformowanie ubezpieczenia zdrowotnego by pieniądze można było skierować tam gdzie chcemy się leczyć. Ile jest problemów i niechęci gdy rolnik jedzie leczyć się w mieście. Może czas by to nam dać pieniądze byśmy sami wybierali komu chcemy powierzyć składkę na ubezpieczenie zdrowotne. Chodzi mi o takie jakie są już dobrowolne, dodatkowe. Takie ubezpieczenie zapewnia opiekę dla dorosłych jak i dzieci. Zdaję sobie sprawę że ubezpieczenie zdrowotne płacą tylko ci rolnicy którzy prowadzą duże gospodarstwa, ale sposób rejonizacji jaką prowadzi NFZ powoduje konflikty w szpitalach, a chyba nie o to chodzi. Nikt nie lubi gdy jego dziecko jest dyskryminowane tylko za to że nie jest z miasta gdzie jest szpital


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: ubezpieczenie zdrowotne
PostNapisane: 24 cze 2013, o 15:08 
Offline

Dołączył(a):21 maja 2013, o 16:25
Posty:32
No tak,ale z reguły rolnic nie lecząc się w mieście tylko w pobliskim środku zdrowia w którym są zarejestrowani,to jedna sprawa. Kolejna jest taka,ze na temat ubezpieczeń i samego systemu zdrowotnego powiedziano w naszym kraju już wiele,a przecież nic z tych planów nie uda się zrobić,wykonać ponieważ zwyczajnie brakuje na to pieniędzy.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: ubezpieczenie zdrowotne
PostNapisane: 9 paź 2013, o 09:33 
Offline

Dołączył(a):8 paź 2013, o 09:06
Posty:15
dokładnie, ten temat jest maglowany przez lata, a nic z tego niestety dobrego nie wynika


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: ubezpieczenie zdrowotne
PostNapisane: 16 gru 2017, o 16:02 
Offline

Dołączył(a):16 gru 2017, o 15:58
Posty:3
Temat trochę odgrzewany ale nie chcę zakładać nic nowego. Nikt tak naprawdę się nie wypowiedział na ten temat, a ja chciałem Was zapytać o takie ubezpieczenie ochronne - korzystacie, polecacie? Dostałem jakiś czas temu e-mail z jakiejś listy na którą się kiedyś zapisałem o open life - http://www.openlife.pl/produkty/ubezpieczenia-ochronne/ - korzysta ktoś albo zna? Szczerze jakoś wierzę w los i często jak mi coś tak od niczego wpada, to zawsze sobie tłumaczę że to może los się do mnie uśmiecha i chce mi coś powiedzieć, więc może powinienem się za to zabrać? Nigdy żadnego ubezpieczenia (poza OC :P ) nie kupiłem, dlatego trochę się waham - czekam na opinie!


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze