Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Szukam męża rolnika...

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj

Szukam męża rolnika...
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 sie 2013, o 13:31 
Offline

Dołączył(a):18 sie 2013, o 13:29
Posty:1
Witam, chciałabym aby moje ogłoszenie zostało potraktowane poważnie.
Mam 43 lata, jestem samodzielną, wesołą, zwykłą Kobietą. Kocham ciszę, spokój, naturę. Mój dom nie jest tylko zwykłym mieszkaniem, ale Domem z Duszą, z którego nie chce się wychodzić i taki też pragnę stworzyć z mężczyzną, który zabierze mnie z tego zwariowanego, śmierdzącego miasta i będzie chciał żyć u mego boku dopóki śmierć nas nie rozłączy. Wygląd nie ma znaczenia, w moim wieku zwraca się uwagę na przymioty Duszy i dobry charakter oraz na wzajemny szacunek obydwojga ludzi względem siebie. Chcę dbać o nasz wspólny Dom, wypełnić go Miłością, Spokojem i Ukojeniem. Nie chcę żyć w wariackim tempie miasta,gdzie ludzie całkiem zapomnieli skąd wywodzi się ich początek. Nie chcę uciekać od bliskości natury, chcę żyć rytmem wyznaczanym przez Matkę Ziemię, przez zasiewy i zbiory, przez kwitnienie owocowych drzew i dojrzewania owoców. Chcę w naszym ogródku uprawiać zioła, które wykorzystamy do posiłków, a kwiaty postawimy na stole. Chcę ciszy, spokoju, uśmiechu, chcę wyprowadzić się raz na zawsze z miasta. Czy to tak wiele? Mam możliwość zawarcia ślubu kościelnego,moje dziecko jest już dorosłe. Jeśli Jesteś alkoholikiem - nie pisz do mnie, nie chcę tracić czasu.
Czekam...jeśli masz odwagę - pisz, na pewno odpiszę. Na wiadomości czekam e-maila.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Szukam męża rolnika...
PostNapisane: 5 wrz 2013, o 12:02 
Offline

Dołączył(a):11 kwi 2013, o 17:00
Posty:43
W takim razie idealnie trafiłaś,chyba będę umiał ci pomóc,prosze oto ciekawy wątek do poczytania
viewtopic.php?f=21&t=2651


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Szukam męża rolnika...
PostNapisane: 9 paź 2013, o 09:36 
Offline

Dołączył(a):8 paź 2013, o 09:06
Posty:15
powodzenia w poszukiwaniach :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Szukam męża rolnika...
PostNapisane: 15 paź 2013, o 07:34 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):4 sie 2010, o 11:29
Posty:34
anutek6970 napisał(a):
Wygląd nie ma znaczenia, w moim wieku zwraca się uwagę na przymioty Duszy i dobry charakter oraz na wzajemny szacunek obydwojga ludzi względem siebie. Chcę dbać o nasz wspólny Dom, wypełnić go Miłością, Spokojem i Ukojeniem. Nie chcę żyć w wariackim tempie miasta,gdzie ludzie całkiem zapomnieli skąd wywodzi się ich początek.

Ładnie napisane, lepiej bym tego nie ujął. Sam mam podobne przemyślenia, nie wiem czy forum internetowe to odpowiednie miejsce do poszukiwań... chociaż z z drugiej strony sam nie wiem jakie miejsce jest odpowiednie. Jak sie tak głębiej zastanowić to każde miejsce jest dobre byle znaleźć to czego się szuka! :)

Szukajcie a znajdziecie :) Powodzenia i znalezienia tego obiektu, który opisałaś :)

Marek


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Szukam męża rolnika...
PostNapisane: 12 lis 2013, o 18:48 
Offline

Dołączył(a):12 lis 2013, o 18:33
Posty:20
a z czego będziemy żyć. Czy nie lepiej pracować w mieście, i co jakiś czas ruszyć w świat szukając odpoczynku. Chociaż w czasach internetu można też pracować na wsi w domu. W jakich stronach mieszkasz ? No i w jakim wieku szukasz partnera


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Szukam męża rolnika...
PostNapisane: 6 sty 2014, o 00:51 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):6 sty 2014, o 00:47
Posty:19
zacznij wychodzic do ludzi :) internet to kiepskie miejsce na tego typu relacje


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Szukam męża rolnika...
PostNapisane: 23 cze 2014, o 10:52 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):23 sty 2014, o 11:20
Posty:8
W TVP znajdziesz kawalera/rolnika: http://vod.tvp.pl/audycje/rozrywka/rolnik-szuka-zony
Obejrzyj program "Rolnik szuka żony".


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Szukam męża rolnika...
PostNapisane: 4 sie 2014, o 09:09 
Offline

Dołączył(a):23 cze 2014, o 11:23
Posty:35
A może doradziłabyś mi którą torebkę zamówić dla żony na rocznicę ślubu http://www.topsecret.pl/torebki-damskie,398,pl-PL#null
Wy kobiety lepiej znacie się na takich rzeczach i zawsze coś mi ładnego doradzicie.
Myślałem o tej szarej, ale wolałbym to usłyszeć od jakieś kobiety.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Szukam męża rolnika...
PostNapisane: 1 paź 2014, o 09:27 
Offline

Dołączył(a):1 paź 2014, o 09:18
Posty:1
pojawił się teraz nowy program w Tv z tego co wiem, szukają właśnie żon dla rolnika, więc może tam znajdziesz kandydata dla siebie...a co do torebki tak szara bardzo ładna...na pewno się spodoba.

===============
Bardzo dobry gabinet kosmetyczny kraków


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze