Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Jaki motocykl kupić

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj

Jaki motocykl kupić
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 sie 2014, o 13:11 
Offline

Dołączył(a):7 sie 2014, o 13:09
Posty:1
Potrzebuję kupić motocykl, najlepiej nowy, którym będę mógł się poruszać w miarę szybko i komfortowo. Często muszę przejechać 60-70 km pomiędzy wsiami i chyba taki motocykl byłby dobrym środkiem transportu. Jednocześnie od zawsze motory były moim hobby, dlatego teraz myślę o zakupie "konkretnego" motoru :) Co możecie polecić jeśli chodzi o Yamahę bardzo podobają mi się motocykle tej marki. Szukam czegoś z klasy sportowo-turystycznej.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jaki motocykl kupić
PostNapisane: 7 wrz 2016, o 05:20 
Offline

Dołączył(a):7 wrz 2016, o 05:15
Posty:1
Ja od kilku lat mam Yamaha Yzf 125. Co prawda motor nie jest nowy, ale jeździ się wspaniale.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jaki motocykl kupić
PostNapisane: 13 cze 2017, o 08:14 
Offline

Dołączył(a):13 lut 2017, o 10:56
Posty:75
Ja od zawsze jestem wierna marce suzuki więc może zawezisz poszukiwania wlasnie na te modele? Są to istne klasyki, bardzo fajne motorki. Jeżeli jestescie z warszawy to odwiedzcie koniecznie dealer suzuki warszawa motohangar.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jaki motocykl kupić
PostNapisane: 15 sty 2018, o 18:25 
Offline

Dołączył(a):28 lis 2017, o 16:52
Posty:24
Mój brat śmiga na r1 ja mam gsxr, I od zawsze mamy oddzielne zdania co do marek. Jedno jednak pozostaje bez zmian. Takie samo zdanie co do kasków Czytałem ostatnio bardzo ciekawy artykuł na ten temat http://mad-max.malbork.pl/uncategorized ... la-siebie/ Autor fajnie opisuje kaski w których jeździ. Bardzo dobrze sie to czyta i nie nudzi :) polecam sprawdzić.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jaki motocykl kupić
PostNapisane: 4 lut 2018, o 19:44 
Offline

Dołączył(a):22 mar 2016, o 17:45
Posty:73
Myślę, że motocykl Kawasaki, to jeden z lepszych wyborów.
To marka ciesząca się dużym powodzeniem, motocykle kawasaki to również moja ulubiona marka.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jaki motocykl kupić
PostNapisane: 16 lut 2018, o 13:55 
Offline

Dołączył(a):27 lis 2017, o 19:49
Posty:36
Chyba najbardziej podobają mi się motocykle marki Suzuki. Kawasaki tez nie wzgardzę ;)
Kupowaliście może teraz kombinezon? Potrzebuję zgrabny dla kobiety. Czytałam o róznicach między damskimi a męskimi http://www.autotydzien.pl/kombinezon-motocyklowy-bezpieczny-i-funkcjonalny/ Koniecznie trzeba je dobrze dobrać. Macie jakies miejsce, gdzie niedrogo mozna kupić kombinezon dobrej jakości?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Jaki motocykl kupić
PostNapisane: 30 lis 2018, o 19:33 
Offline

Dołączył(a):26 wrz 2017, o 21:53
Posty:27
Uwielbiam jeździć na motocyklu i zawsze staram się wydłużyć sezon do maksimum możliwości. W tym roku pogoda rozpieszczała i można było jeździć praktycznie do listopada. Z racji, że nie mogę się już doczekać wiosennych eskapad planuję kupić takie https://moto-tour.com.pl/product-pol-75 ... m-RTX.html podgrzewane rękawice, które pozwolą mi wyruszyć w trasę jak najszybciej.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze