Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Co na bezsenność

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj

Co na bezsenność
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 sie 2015, o 23:02 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):30 cze 2014, o 06:45
Posty:38
Lokalizacja: Głuchów
chciałbym zapytać, jak leczyć bezsenność? Sam cierpię na nią od jakiegos czasu i zanim zastosuję jakąś kurację, chciałbym się zapytać, czy tego typu suplementy na bezsenność to dobre rozwiązanie? Wydaje mi się, że w moim przypadku problem dotyczy psychiki i jakiejśc nieuzasadnionej obawy, że nie zasne a raczej mówieniu sobie, że muszę zasnąć. To powoduje błędne koło, bo jak wiadomo wtedy podświadomie rzeczy myślę o tym, żeby nie myśleć i zasnąć... Trochę to pogmatfane, ale tak to wygląda. Czy zatem w/w suplementy są w stanie pomóc w moim przypadku?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Co na bezsenność
PostNapisane: 8 wrz 2017, o 14:47 
Offline

Dołączył(a):13 lut 2017, o 10:56
Posty:75
Ja od kiedy mam elektroniczną nianie ze sklepu http://www.empik.com/dziecko/zdrowie-be ... ry-oddechu to wgl nie umiem zasnąć :D Muszę się jakoś przestawić bo całą noc nasłuchuje czy wszystko ok. A w sumie jest to robione po to żeby odpocząć od dziecka :D


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze