Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Czy ktoś z was leczył nerwicę?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj

Czy ktoś z was leczył nerwicę?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 maja 2016, o 08:36 
Offline

Dołączył(a):29 kwi 2016, o 10:27
Posty:9
Cześć, chciałbym zapytać się was o to, czy kiedyś ktoś z was mierzył się z problemem nerwicy i ją leczył, czy może ją mieliście ale po dłuższym czasie umysł sam się oczyścił z "problemów"? Jak to wyglądało? Prosiłbym o porady. Chciałbym wysłać do specjalistycznego ośrodka bliską mi osobę, bo widzę, że sobie nie radzi z nerwicą, a standardowe metody leczenia domowego nie za bardzo pomagają, jak uważacie, czy to będzie dobry pomysł?

serwis anten radzymin


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy ktoś z was leczył nerwicę?
PostNapisane: 11 maja 2016, o 13:24 
Offline

Dołączył(a):28 lut 2015, o 18:17
Posty:8
hmmm na początek myślę, że wystarczy zwykła wizyta u Psychiatry przepiszę leki na uspokojenie, porozmawia, nie trzeba od razu wysyłać danej osoby na leczenie zamknięte. No chyba że mamy doczynienia z jakimś skrajnym stanem. Skonsultuj się najpierw z jakimś specjalistą, zanim coś zaproponujesz.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy ktoś z was leczył nerwicę?
PostNapisane: 23 maja 2016, o 06:45 
Offline

Dołączył(a):28 sie 2015, o 12:16
Posty:15
W mojej rodzinie był jeden przypadek tej choroby. Terapia pomogła, ale nerwica wróciła po jakimś czasie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy ktoś z was leczył nerwicę?
PostNapisane: 18 mar 2018, o 08:15 
Offline

Dołączył(a):27 lis 2017, o 19:49
Posty:36
Brata syn leczył się na Mazurach, jest to Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Pojechał do nich z ciężką depresją. Nie pomagały żadne leki. Własciwie to wydaje mi się, że leki były źle przepisane. W ośrodku był kilka tygodni, chyba osiem, ale było warto, wyszedł zupełnie inny człowiek. Oczywiście farmakologicznie jest nadal zabezpieczony, ale teraz wszystko działa.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy ktoś z was leczył nerwicę?
PostNapisane: 29 gru 2018, o 14:15 
Offline

Dołączył(a):17 paź 2016, o 15:01
Posty:36
W przypadku nerwicy ważne jest wsparcie psychologa ale również odpowiednie leczenie farmakologiczne. Zerknij sobie tutaj http://neurolog-szymanski.pl/ . To świetny neurolog, który na pewno pomoże. Ma wiedzę, doświadczenie a przede wszystkim odpowiednie podejście do pacjenta. Śmiało można mu zaufać.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze