Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Gdzie zorganizować ślub i wesele w górach?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj

Re: Gdzie zorganizować ślub i wesele w górach?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 maja 2016, o 10:26 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):23 maja 2016, o 11:23
Posty:81
Brałbym pod uwagę dwie możliwości: Wisła bądź Bielsko-Biała. Ta pierwsza jest droższa, z uwagi na swój wypoczynkowy i rekreacyjny charakter. A więc Bielsko-Biała.
Nie musi to być wcale centrum, na przedmieściach znajduje się sporo interesujących lokalizacji. Sprawdź sobie Hotel Styl 70 ewentualnie Pszczyna, zwana również zielonymi płucami Dolnego Śląska. Odsyłam jeszcze do artykułu http://hotelstyl70.pl/blog/wesele-w-plenerze-pszczyna/
Znajdziesz tam trochę lepszy opis obu tych miejsc.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gdzie zorganizować ślub i wesele w górach?
PostNapisane: 29 gru 2016, o 12:06 
Offline

Dołączył(a):2 paź 2016, o 19:44
Posty:34
A słyszałeś może o takim miejscu, jak Folvark Klimosz http://folvark.klimosz.pl/ ? Bardzo klimatyczna sala, świetna okolica i dodatkowe atrakcje dla pary młodej, jak możliwość pojechania do ślubu jaguarem i lot szybowcem, według mnie naprawdę dobra opcja, bo widać, że wesele jest urządzane z dbałością o każdy szczegół.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gdzie zorganizować ślub i wesele w górach?
PostNapisane: 4 kwi 2017, o 23:20 
Offline

Dołączył(a):4 kwi 2017, o 23:12
Posty:2
Moja koleżanka właśnie będzie urządzać wesele w tym folvarku. Mi jako gościowi pozostaje zrobić cudną fryzurkę na wesele i jazda na zabawę. Już niedługo, bo w czerwcu :).


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gdzie zorganizować ślub i wesele w górach?
PostNapisane: 7 lis 2017, o 07:43 
Offline

Dołączył(a):6 paź 2017, o 10:56
Posty:35
Chyba ostatnio jest jakaś moda na wesela w górach.
W moim przypadku organizacja wesela w tym miejscu byłaby bardzo problematyczna, ponieważ rodzina pochodzi z całej Polski.
Zdecydowaliśmy się na punkt centralny
Sala weselna pod Warszawą od razu przypadła nam do gustu. Mają nie tylko piękny wystrój ale także atrakcyjna ofertę oraz miejsca noclegowe dla gości


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gdzie zorganizować ślub i wesele w górach?
PostNapisane: 11 gru 2017, o 12:48 
Offline

Dołączył(a):29 kwi 2017, o 06:22
Posty:24
Świetny pomysł na wesele. Bardzo lubie klimaty gór i przepiękne widoki. Sama mam już zaklepaną salę może nie w samych górach ale na takim pagórku z wielką łąką i wspaniałym widokiem na beskidy:) Dla samych zdjęć warto wziąc salę w takich miejscach. A co do reszty to macie już to ogarnięte? Bo ja prawie wszystko, teraz wybieram album na zdjęcia ślubne, znajoma polecała stronkę https://www.albumyfoto.pl i tam pewnie coś wybiorę


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gdzie zorganizować ślub i wesele w górach?
PostNapisane: 14 gru 2017, o 08:31 
Offline

Dołączył(a):27 lis 2017, o 19:49
Posty:36
Uwielbiam górskie klimaty, ale na takim weselu nigdy nie byłam. Moje było na nizinach, bez widoków ;) Natomiast korzystałam ostatnio z wyszukiwarki sal weselnych https://www.saleweselne.com/ , może coś w górach ciekawego znajdziecie :) Wyszukiwarka posiada bazę z całej Polski.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gdzie zorganizować ślub i wesele w górach?
PostNapisane: 14 gru 2017, o 09:52 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):14 gru 2017, o 09:50
Posty:3
kiedyś byłem na weselu w Murzasichlu, gospoda u Doroty - fajne, kameralne miejsce, domowe klimaty, na max 50 osób


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gdzie zorganizować ślub i wesele w górach?
PostNapisane: 19 gru 2017, o 16:09 
Offline

Dołączył(a):22 wrz 2017, o 14:55
Posty:21
Wisła piekne miejsce na ślub i wesele :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gdzie zorganizować ślub i wesele w górach?
PostNapisane: 9 mar 2018, o 13:21 
Offline

Dołączył(a):13 sty 2018, o 16:37
Posty:43
Oprócz miejsca na wesele warto nie zapomnieć o fotografie. Jeśli nie macie jeszcze fotografa polecam rozejrzeć się na stronie Obrazek można sobie zerknąć i zobaczyć jakie fotograf ma oryginalne pomysły na zdjęcia. Taki dzień jest wyjątkowy, więc warto wybrać dobrze, żeby później nie żałować.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gdzie zorganizować ślub i wesele w górach?
PostNapisane: 19 gru 2018, o 22:15 
Offline

Dołączył(a):21 sie 2017, o 07:12
Posty:72
Faktycznie, pomysłów jest mnóstwo, trzeba tylko zastanowić się, w jakim Wy chcecie iść kierunku. Jeśli chodzi o zaproszenia, to na pewno warto zajrzeć do https://moje-zaproszenia.pl/kolekcje/wlasny-projekt i sprawdzić ich ofertę. Wiem, że wiele osób wybiera tę firmę, między innymi z racji na możliwość przygotowania zaproszeń wedle własnego projektu.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze