Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Szukam firmy do przeprowadzki międzynarodowej studenta

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj

Szukam firmy do przeprowadzki międzynarodowej studenta
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lip 2016, o 20:23 
Offline

Dołączył(a):8 lip 2016, o 20:14
Posty:3
Witam,

mój syn dostał się na studia do Wiednia, w związku z czym potrzebować będę jakąś firmę która przewiezie jego rzeczy do akademika. Co prawda nie ma tego wiele lecz na okres 5 lat szykujemy mu z żoną małą wyprawkę (lodówka, TV, laptop, aparat cyfrowy, drukarka, rzeczy drobne spakowane w kartony). Czy moglibyście polecić mi jakąś firmę która mogłaby zrealizować tego typu przeprowadzkę?

Jeśli się orientujecie napiszcie proszę ile taka usługa może mnie kosztować.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Szukam firmy do przeprowadzki międzynarodowej studenta
PostNapisane: 11 lip 2016, o 21:16 
Offline

Dołączył(a):11 lip 2016, o 21:13
Posty:2
Jeśli chodzi o firmę do przeprowadzki miedzynarodowej z czystym sumieniem mogę polecić Ci firmę miedzynarodoweprzeprowadzki.pl, adres ich strony internetowej znajdziesz pod linkiem http://miedzynarodoweprzeprowadzki.pl/.

Jeśli chodzi o cenę to wszystko zależy do tego z jakiego miasta w Polsce Twój syn się wyprowadza?


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze