Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Poczta czy kurier

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj

Re: Poczta czy kurier
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 sty 2018, o 18:49 
Offline

Dołączył(a):15 lis 2016, o 11:01
Posty:14
Moim zdaniem zdecydowanie lepiej kurierem coś wysłac, szybciej działają. Jak szukacie dobrego kuriera to zapoznajcie się z ich ofertą - https://www.szybkikurier.eu/kurier-geis No i to jest na tyle wygodne, ze kurier przyjedzie pod dom, a jednak na pocztę trzeba się samemu pofatygować ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Poczta czy kurier
PostNapisane: 24 sty 2018, o 11:46 
Offline

Dołączył(a):23 sty 2018, o 10:12
Posty:22
U mnie wybór oferty zależy od wielkości paczki. Małe lekkie przedmioty wolę wysyłać pocztą tradycyjną, większe, cenniejsze puszczam kurierem bo łatwiej o ubezpieczenie. Za to do bardzo dużych gabarytów zazwyczaj zatrudniam firmy transportowe. <- Ta akurat ma fajne reklamy :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Poczta czy kurier
PostNapisane: 1 lut 2018, o 12:20 
Offline

Dołączył(a):21 sie 2017, o 07:12
Posty:72
Zdecydowanie kurier. Z usług poczty nie korzystam już od dłuższego czasu. Jeśli ma się świadomość, gdzie szukać, to można znaleźć sprawdzone tanie przesyłki kurierskie. Ja wyszukuję je za pośrednictwem portalu Furgonetka.pl. Świetne jest to, że od razu za pośrednictwem tej strony można monitorować położenie paczki w czasie rzeczywistym. Warto sprawdzić.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Poczta czy kurier
PostNapisane: 6 lut 2018, o 09:26 
Offline

Dołączył(a):9 gru 2016, o 14:44
Posty:27
Wolę kurierów bo często można się z nimi dogadać na konkretną godzinę. Jest większa pewność, że to nie zginie chociaż sytuacje miałem różne. Czasem byłem w domu a kurier zostawiał wiadomość, że paczka jest do odebrania w jakimś punkcie bo "nikogo nie było w domu". Strasznie mnie to zawsze wkurzało. Mimo wszystko i tak mniej było takich akcji w przypadku kurierów.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze