Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Moda na orientalne kosmetyki

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj

Re: Moda na orientalne kosmetyki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 lis 2016, o 11:02 
Offline

Dołączył(a):15 lis 2016, o 11:01
Posty:14
Teraz mnóstwo jest różnych olei, warto probować mają niesamowite działanie http://topolejki.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Moda na orientalne kosmetyki
PostNapisane: 20 lis 2016, o 21:35 
Offline

Dołączył(a):17 lis 2016, o 17:38
Posty:3
Nie słyszałem jeszcze o takim oleju, olej laurowy hmm muszę się zagłębić w temat.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Moda na orientalne kosmetyki
PostNapisane: 21 lis 2017, o 11:23 
Offline

Dołączył(a):14 lut 2017, o 13:31
Posty:36
Ja natomiast wiem, że teraz panuje ogromna moda na kosmetyki koreańskie, kiedy to usłyszałam brzmiało to dla mnie naprawdę egzotycznie, jednak wystarczy poszukać w drogerii internetowej jak https://puderek.com.pl/62_skin79 , szczególnie właśnie polecam zajrzeć w kolekcję SKIN79 i można znaleźć naprawdę świetnej jakości kosmetyki, a same efekty jesteśmy w stanie zauważyć już po pierwszym użyciu, więc jak najbardziej ta moda i zainteresowanie pań takimi kosmetykami jest uzasadnione.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Moda na orientalne kosmetyki
PostNapisane: 5 kwi 2018, o 09:42 
Offline

Dołączył(a):27 lis 2017, o 19:49
Posty:36
Nie wiem jaka panuje moda, bo raczej nigdy zbyt "modna" nie byłam, wiem jednak co jest dobre dla naszego ciała. Stawiałabym na kosmetyki naturalne. To dzieki nim właśnie jesteśmy w stanie naprawić szkody wyrządzone w naszym organizmie skutkujące wypadaniem włosów, czy problemów ze skórą. Mozecie zakupić kosmetyki w sklepie internetowym rosieshop Przy okazji zwróćcie uwagę na ich piękny zapach. Ufam, że i Wam przypadną do gustu.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Moda na orientalne kosmetyki
PostNapisane: 7 sie 2019, o 07:23 
Offline

Dołączył(a):13 sty 2018, o 16:37
Posty:43
Ja często staram się kupować kosmetyki naturalne, ale używam też inne. Mam już swoje wypróbowane i znajdziecie takie markowe Kosmetyki do twarzy - Ceneo.pl to jest porównywarka cenowa, dzięki której jest okazja sprawdzić sobie ceny gdzie korzystniej mozna kupic, oraz poczytac opinie klientów.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze