Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Czy po takim kursie dostane jakis papier?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj

Czy po takim kursie dostane jakis papier?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 lis 2016, o 10:11 
Offline

Dołączył(a):19 paź 2016, o 10:19
Posty:9
Dzień dobry, ostatnio zastanawiam się nad rozwojem posiadanych kwalifikacji zawodowych. Poczytałem trochę w Google o ofercie firm prowadzących szkolenia. Zastanawiam mnie tylko czy po https://med-coach.pl/szkolenia-kursy/kompleksowa-fizjoterapia-sportowca-w-fazie-ostrej/1 dostanę jakiś certyfikat, który będzie uznawany przez pracodawców? Nie zamierzam wydać pieniędzy na szkolenie, które będzie ładnie wyglądał, natomiast nie wpłynie na moje przyszłe wynagrodzenie. Dlatego tak istotnym aspektem jest dokument, który jest honorowany przez pracodawców. Co wy o tym sądzicie? Czy, ktoś z was zna sprawdzoną firmę szkoleniową, która ma w swojej ofercie ciekawe szkolenia zawodowe?


Ostatnio edytowano 18 wrz 2019, o 06:48 przez olgiernuk79, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy po takim kursie dostane jakis papier?
PostNapisane: 1 cze 2017, o 03:26 
Offline

Dołączył(a):21 lut 2017, o 20:34
Posty:28
Na przykład jeśli chodzi o kursy f-gazy to wiem, że one końćzą się wydanie certyfikatu. Zresztą taki papierek jest niezbędny, żęby na przykład przy instalacjach chłodniczych czy klimatyzacyjnych pracować, więc to inaczej bez sensu by było. Swoją drogą polecam firmę która robi kursy na f-gazy, nazywa się Omega, mieści w Zabrzu i narpawdę profesjonalnie do sprawy podchodzą. I uprzedzając pytanie - sam ma papierek od nich. ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze