Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Czy te kosmetyki sa skuteczne??

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

Czy te kosmetyki sa skuteczne??
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 lis 2016, o 16:46 
Offline

Dołączył(a):18 paź 2016, o 10:02
Posty:12
Cześć. Od dłuższego czasu czytam o leczniczym działaniu tego rodzaju preparatów jak olej kokosowy lub szapon z czarnuszki. Przeglądają kolejne posty ludzi na blogach, mam wrażenie, iż szampon z czarnuszki to specyfik na każde schorzenie skórne. Jedna kwestia nie daje mi tylko spokoju, jeżeli olej kokosowy http://pachnaca-kraina.pl/wypadajace-wlosy-lek tak dobrze działa, to dlaczego nie można go nabyć w drogerii? Jest on wyłącznie sprzedawany w sklepach On-Line. Nie dziwi was ten fakt? Przyjmując, iż te kosmetyki są rzeczywiście skuteczne to jak wybrać dobrego producenta? Na grupach dyskusyjnych można znaleźć sprzeczne komentarze o tym samym produkcie. Jedni go wychwalają pod niebiosa, a inni piszą, że w ogóle nie działa. Czy jest to związane z miejscem zakupu? Czy najzwyczajniej te kosmetyki nie działają?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy te kosmetyki sa skuteczne??
PostNapisane: 20 lis 2016, o 21:46 
Offline

Dołączył(a):17 lis 2016, o 17:38
Posty:3
Może po prostu nie jest aż tak rozpromowany i w drogeriach by tylko zalegał na półkach? Teraz wiele osób korzysta ze sklepów online bo tam można znaleźć wszystko.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy te kosmetyki sa skuteczne??
PostNapisane: 25 wrz 2017, o 18:48 
Offline

Dołączył(a):2 paź 2016, o 19:44
Posty:34
Ja właściwe wszystkie kosmetyki kupuję w drogeriach online, naprawdę rzadko zdarza mi się chodzić do tradycyjnych sklepów kosmetycznych, bo wszystko mogę dostać w sieci za dużo niższą cenę. Na przykład ostatnio sztuczne rzęsy Ardell https://puderek.com.pl/paski-i-kepki-/8 ... lowki.html znalazłam właśnie w sklepie kosmetycznym internetowym w super cenie i w dodatku wybór jakiego nigdy wcześnie nie widziałam.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze