Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - domowe sposoby na pryszcze

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj

domowe sposoby na pryszcze
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 lis 2016, o 14:23 
Offline

Dołączył(a):22 lis 2016, o 14:19
Posty:4
Witajcie. Od jakiegoś czasu mam poważne problemy z pryszczami. Jakie są Wasze domowe sposoby na trądzik? Dość skuteczną metodą jest delikatne przecieranie pryszczy kawałkiem czosnku- działa antybakteryjnie, ale niestety bardzo wysusza skórę w miejscu ?niechcianego gościa?. Na dłuższą metę nie chciałabym katować mojej cery takimi metodami hmm Może macie sposób na pryszcze, który jest skuteczny i jednocześnie nie wysusza skóry? A może któraś z was może polecić jakąś dobrą maść na pryszcze? Chociaż zależy mi żeby najpierw wypróbować jakieś domowe sposoby, które nie będą tak silnie oddziaływać na cerę. Jeśli nie pomogą jestem zdecydowana, żeby iść do dermatologa i podjąć leczenie, bo niestety walka z pryszczami może być uciążliwa. Wiem, że czasami doradzana jest zmiana diety, a dokładniej unikanie pewnych składników które mogą wpłynąć na zaostrzenie trądziku, choć to podobno zależy od indywidualnych skłonności.
Któraś z was ma podobny problem i wie jak domowym sposobem pozbyć się pryszczy? Bardzo liczę na wasze odpowiedzi i porady co pomaga na pryszcze.

____________________________
depilacja laserowa


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze