Strefa czasowa: UTC

Nasze forum sponsorują:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj

Prezent dla żony
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lis 2016, o 08:55 

Jak myślicie, jaki prezent byłby najlepszy? Ostatnio przez większość czasu mówiła coś o zabiegu w klinice medycyny estetycznej. Wiece jakiś upiększający zabieg. Później przeczytałem o klinice SlimGroup i zastanawiam się nad kupnem jej bonu na jakiś zabieg w tej klinice.

Dobrym pomysłem byłaby również biżuteria, albo jakieś droższe perfumy tylko, że tego ma sporo. No i na dodatek zbyt często mówiła o tych zabiegach..

Re: Prezent dla żony
PostNapisane: 28 lis 2016, o 11:13 

Zabiegi to dobry pomysł. Każda baba się z tego ucieszy, szczególnie że są drogie i nie każda może sobie pozwolić :)

PostNapisane: 30 lis 2016, o 22:28 

Kwiaty zawsze kobieta doceni, szczególnie gdy nie dostaje ich zbyt wiele.

Prezent dla żony
PostNapisane: 1 gru 2016, o 09:08 

Nie, tylko nie prezent do kuchni. To ma być coś dla niej, nie dla Was, nie dla domu. Jeśli nie portfel, to może torebka albo biżuteria? Jakiś perfum? Voucher do SPA?

PostNapisane: 1 gru 2016, o 11:56 

Moja zawsze cieszy się z biżuterii :)

PostNapisane: 6 gru 2016, o 08:56 

Moja lubi torebki i buty, ale to wolę iść z nią, żeby sama sobie wybrała, przy okazji zabrać ją na lody (urodziny wiosną) lub kolację, bo sam to bym nie trafił.

PostNapisane: 7 gru 2016, o 18:30 

Temat powinien zostać odświeżony, gdyż zbliża się najważniejszy dla wielu okres w roku i największe wyzwanie , jeśli chodzi o prezenty. Ja w tym roku marzę o jakiś fajnych dodatkach do mieszkania na święta , gdyż jestem świeżo po przeprowadzce do nowego mieszkania i jeszcze co nieco mi brakuje. Może też macie kogoś w rodzinie, kto lubi właśnie takie prezenty, to polecam szukać w takich miejscach http://homlando.com/tekstylia-domowe.html , cała masa inspiracji i bardzo fajna promocja- przesyłka gratis, aż do końca roku.

PostNapisane: 9 gru 2016, o 13:54 

hubercikkkkk napisał(a):
Zabiegi to dobry pomysł. Każda baba się z tego ucieszy, szczególnie że są drogie i nie każda może sobie pozwolić :)

Co prawda to prawda. Także dzięki za podpowiedź, chyba swojej fundnę manicure w tej klinice lub niech sobie sama wybierze czego potrzebuje ;)

PostNapisane: 21 gru 2016, o 13:45 

KarinaM napisał(a):
Temat powinien zostać odświeżony, gdyż zbliża się najważniejszy dla wielu okres w roku i największe wyzwanie , jeśli chodzi o prezenty. Ja w tym roku marzę o jakiś fajnych dodatkach do mieszkania na święta , gdyż jestem świeżo po przeprowadzce do nowego mieszkania i jeszcze co nieco mi brakuje. Może też macie kogoś w rodzinie, kto lubi właśnie takie prezenty, to polecam szukać w takich miejscach http://homlando.com/tekstylia-domowe.html , cała masa inspiracji i bardzo fajna promocja- przesyłka gratis, aż do końca roku.

O, dziękuję za linka. Ja uwielbiam rożne rzeczy do domu, więc strona idealna dla mnie ;) Sama sobie kupię prezent hehe ;) A zamawiałaś już coś z Homlando.com ? Jestes zadowolona? Bardzo spodobały mi się u nich dekoracje na ścianę, chyba sobie takie sprawię ;) Są inne niż te ktore zazwyczaj można spotkac w innych sklepach :) Plus za oryginalność ;)

PostNapisane: 30 gru 2016, o 20:23 

Ja też nigdy nie wiem co kupić. Lubię dawać prezenty ale nie lubię ich wybierać. Przed Świętami się męczyłam bo nie wiedziałam co komu sprezentować. Teraz zastanawiam się co można by kupić komuś, kto jeździ na motocrossie. Tu http://enduro7.pl/sklep/ widziałam sporo fajnych gadżetów i tak myślę, czy to dobry pomysł.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC