Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Ból nóg - poczatek żylaków?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj

Re: Ból nóg - poczatek żylaków?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 lut 2017, o 10:56 
Offline

Dołączył(a):11 sty 2017, o 09:09
Posty:26
Na pewno warto spróbować zanim pomyślisz o jakiejś radykalnej metodzie. Ja też mam żylaki na nogach, niewiele co prawda ale najbardziej się boję hemoroidów, dlatego piję dicopeg 10g w razie zaparć bo czytałam że to one są przyczyną powstawania żylaków odbytu


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ból nóg - poczatek żylaków?
PostNapisane: 5 lut 2017, o 14:00 
Offline

Dołączył(a):5 lut 2017, o 13:59
Posty:3
Na pewni potrzebna będzie wizyta u lekarza


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ból nóg - poczatek żylaków?
PostNapisane: 5 lut 2017, o 21:00 
Offline

Dołączył(a):11 lis 2013, o 17:30
Posty:18
Odradzam łykanie jakichś tabletek znalezionych przypadkowo w sieci na własną rękę. Najlepiej byłoby pójść do lekarza i się skonsultować nawet w sprawie łykania lekarstw które nie wymagają recepty. Idealnie gdybyś wybrała się na badanie typu Doppler które pozwala ocenić czy w żyłach nie ma zatorów i czy żyły sa drożne. Można oczywiście takie badanie wykonać prywatnie, ale pewnie na początek postaraj się o wizytę u specjalisty, być może uda Ci się uniknąć kosztów. Nie twierdzę oczywiście, że ten lek czy inny lek jest nieskuteczny, ale dla własnego bezpieczeństwa lepiej się skonsultować z lekarzem, który ma znacznie większa wiedze niż ja czy ty. Co do specyfików na żylaki, to dużo dobrego słyszałam o kasztanowcu, ale to raczej w formie maści. Jak chcesz to na przykład tu: https://www.doz.pl/ziola możesz o nim poczytać.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ból nóg - poczatek żylaków?
PostNapisane: 9 lut 2017, o 11:21 
Offline

Dołączył(a):9 lut 2017, o 11:20
Posty:5
najlepiej udac sie do lekarza a nie zgadywać


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ból nóg - poczatek żylaków?
PostNapisane: 9 lut 2017, o 14:44 
Offline

Dołączył(a):9 lut 2017, o 08:20
Posty:3
lekarz na pewno coś na to poradzi, najlepiej chirurg


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ból nóg - poczatek żylaków?
PostNapisane: 29 lis 2017, o 09:47 
Offline

Dołączył(a):14 lut 2017, o 13:31
Posty:36
Oczywiście ciężko ocenić, czy u Ciebie to właśnie początek problemów z żylakami, dlatego najlepiej po prostu udaj się do specjalisty i on rozwieje od razu Twoje wątpliwości. Plusem jest to, że odpowiednio szybkie zabranie się za leczenie może przynieść naprawdę szybkie efekty, w dodatku może to być na przykład takie leczenie https://www.tourmedica.pl/kliniki/lecze ... wodna-svs/ za pomocą pary wodnej SVS, dlatego z takimi rzeczami po prostu nie warto zwlekać, wiadomo, że każdy przypadek jest inny, więc ciężko innym forumowiczom poradzić Tobie w tej sprawie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ból nóg - poczatek żylaków?
PostNapisane: 31 gru 2017, o 15:10 
Offline

Dołączył(a):30 wrz 2017, o 15:40
Posty:15
Proponuję się wybrać na pijawki http://akupunkturapokrywka.pl/hirudoterapia/ To jest ciekawa opcja, bo jest bezpieczna i podobno naprawdę przynosi efekty. Osobiście nie mam doświadczenia ale takie mnie doszły słuchy, w związku z zainteresowaniem pań w rodzinie. : )


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ból nóg - poczatek żylaków?
PostNapisane: 19 lis 2018, o 18:53 
Offline

Dołączył(a):17 paź 2016, o 15:01
Posty:36
Jak już mowa o bólu... Gdyby ktoś cierpiał na migrenę polecam zerknąć sobie tu http://migrena-botulina.pl/ . Leczą tego typu schorzenia botoksem i efekty są naprawdę super. Sam zabieg jest bezbolesny. Warto sobie o tym poczytać i zorientować się co i jak.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ból nóg - poczatek żylaków?
PostNapisane: 30 lis 2018, o 14:21 
Offline

Dołączył(a):20 lut 2017, o 19:59
Posty:42
No czasami nie da się wytrzymać z bólu, to fakt, tak sobie pomyślałam, że przeciwbólowo doraźnie możecie wziąć Gardan tabletki nie są drogie, więc nie zainwestujecie dużo, a możecie się bardzo szybko pożegnać z bólem, a to chyba jednaj najważniejsze. Czy to początek żylaków, to najlepiej zapytać lekarza


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze