Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Porada prawnicza - Radom

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj

Porada prawnicza - Radom
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 lut 2017, o 11:29 
Offline

Dołączył(a):2 paź 2016, o 19:44
Posty:34
Szukam naprawdę dobrej i doświadczonej kancelarii adwokackiej, która szczególnie specjalizuje się w sprawie karnym, macie może na kogoś takiego namiary? Oczywiście wolałabym, żeby był to ktoś z okolic Radomia, bo tam aktualnie mieszkam, jednak jeśli będę musiała gdzieś dojechać, a będzie pewność, że faktycznie adwokat zna się na tym, co robi, to na pewno też się zdecyduję. Trochę też szperam w sieci i udało mi się już trafić na chociażby tę kancelarię www.adwokat-radom.net.pl , ich oferta zdecydowanie mnie przekonuje, jednak jest to moja pierwsza styczność z prawem w ten sposób, więc wolałabym mieć znać też Wasze opinie :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Porada prawnicza - Radom
PostNapisane: 4 sie 2017, o 09:35 
Offline

Dołączył(a):13 lut 2017, o 10:56
Posty:75
W tym miescie akurat nie znam za bardzo adwokatów. Ale jeżeli będziecie szukać pomocy prawnej na śląsku to świetnie wam pomoże kancelaria dąbrowa górnicza. Ich doświadczenie na pewno dobrze zaowocuje przy każdej waszej sprawie. Oferują kompleksową pomoc prawna wiec mozecie udać się do nich praktycznie ze wszystkim


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Porada prawnicza - Radom
PostNapisane: 31 sie 2017, o 06:38 
Offline

Dołączył(a):21 sty 2015, o 09:14
Posty:47
Ja podobnie - mam doświadczenie jedynie z kancelariami ze Śląska. Jeśli szukasz kancelarii specjalizującej się w prawie karnym to zdecydowanie polecam Ci Ten adwokat bardzo pomógł mi w sprawie o spowodowanie kolizji, jestem mu naprawdę wdzięczny


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Porada prawnicza - Radom
PostNapisane: 17 lis 2018, o 13:23 
Offline

Dołączył(a):25 maja 2017, o 16:57
Posty:6
Niestety nie jestem z tej okolicy, nawet nie mam tam żadnych znajomych, no ale zawsze mogę też komuś innemu przy okazji doradzić moich adwokatów, którzy naprawdę bardzo mi pomogli. Mianowicie jestem ze śląska, dokładnie z Gliwic i tutaj też znajduje się kancelaria adwokacka Wojas Pawlak. I specjalizują się oni właśnie m.in. w prawie cywilnym, ale też rodzinnym i pracowniczym. Mogą naprawdę każdemu pomóc i ja osobiście jestem im bardzo wdzięczny.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze