Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Modne ubrania dla każdego

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj

Modne ubrania dla każdego
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 mar 2017, o 12:52 
Offline

Dołączył(a):27 mar 2017, o 15:20
Posty:11
Lubiecie się modnie ubierać? Jeśli tak to na pewno zachwyci was oferta sklepu Pakamera i ich kolekcja Risk Made in Warsaw. Jeśli lubicie tak jak ja luźny niezobowiązujący styl to będzie to dla was idealne rozwiązanie. Ja sie po prostu zakochałam w tych ciuchach!


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Modne ubrania dla każdego
PostNapisane: 4 kwi 2017, o 23:14 
Offline

Dołączył(a):4 kwi 2017, o 23:12
Posty:2
Ja bardzo uwielbiam jeszcze do tego modne fryzury. Staram się być ciągle na bieżąco z ich trendami :). Chyba nigdy nie skończą nowe pomysły na ich uczesanie, a co dopiero z ubraniami :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Modne ubrania dla każdego
PostNapisane: 18 kwi 2017, o 16:52 
Offline

Dołączył(a):5 sty 2017, o 14:13
Posty:16
Na codzień zdecydowanie preferuję luźny styl, ale jeżeli chcę wyglądać modnie, to wybieram rzeczy eleganckie, takie jak czarna koszula męska i garnitur. Dobrej jakości, z porządnych materiałów o modnym fasonie powinny znaleźć się w szafie każdego mężczyzny.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Modne ubrania dla każdego
PostNapisane: 31 maja 2017, o 11:55 
Offline

Dołączył(a):22 mar 2016, o 17:45
Posty:73
Lubię wyglądać modnie, jestem raczej tradycjonalistką i za bardzo nie eksperymentuje z modą.
Interesuje mnie klasyka, jeansy dobrej marki i koszulka levis to wszystko czego potrzebuje, aby poczuć się dobrze i modnie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Modne ubrania dla każdego
PostNapisane: 31 mar 2018, o 06:37 
Offline

Dołączył(a):26 lis 2017, o 13:56
Posty:44
Zapoznaj się z ofertą https://sellektor.com ;) To sklep, w którym znajdziesz mnóśtwo różnych ubrań. Są one bardzo wysokiej jakości, dlatego też są warte polecenia. Najlepiej będzie jak osobiście przetestujesz ich ofertę.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Modne ubrania dla każdego
PostNapisane: 14 lis 2018, o 12:28 
Offline

Dołączył(a):22 cze 2017, o 08:34
Posty:4
Dla każdej kobiety która chce wyglądać olśniewająco polecam żeby poczytać o dodatkach do czerwonych sukienek o tutaj: http://najlepszesukienki.pl/wybieramy-dodatki-do-czerwonej-sukienki-na-sylwestra-modne-stylizacje/ dowiecie się kochanie kobietki z tego wpisu jak powinno się idealnie ubrać na wymarzonego sylwestra z Rolnikiem.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze