Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Samochód rodzinny

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj

Re: Samochód rodzinny
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 paź 2017, o 08:34 
Offline

Dołączył(a):19 paź 2017, o 07:23
Posty:1
A czy nie lepszą opcją jest wynajem samochodów? Teraz to nie opłaca się kupować, bo koszty utrzymania pojazdu jest naprawde ogromny. Więc po co wydawać pieniądze na samochód jak można wypożyczyć go.
____
wynajem samochodów Poznań


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Samochód rodzinny
PostNapisane: 7 lis 2017, o 05:17 
Offline

Dołączył(a):6 wrz 2016, o 10:04
Posty:3
Ja jestem zwolennikiem opcji kupna używanych, ale w dobrym stanie. Dlatego najlepiej wypadają chyba auta poleasingowe, można znaleźć nie tylko rodzinne w naprawdę dobrym i pewnym stanie technicznym.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Samochód rodzinny
PostNapisane: 26 sty 2018, o 09:52 
Offline

Dołączył(a):15 sty 2018, o 13:03
Posty:6
Ja też kupiłam samochód poleasingowy i jestem bardzo zadowolony. Co prawda ostatnio miałem drobną stłuczkę i gdyby nie pomoc drogowa miałbym niezły problem, ale samochód sam w sobie jest bardzo sprawny.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Samochód rodzinny
PostNapisane: 26 sty 2018, o 13:03 
Offline

Dołączył(a):24 sty 2018, o 13:56
Posty:4
Jeśli ktoś z fanów motoryzacji prowadzi swój warsztat :D to możecie skorzystać z Programu NORA, oryginalne części są wtedy tańsze i sprawa dostawy tez jest ok. Wystarczy, że podacie numery katalogowe części audi albo innego sprzętu.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Samochód rodzinny
PostNapisane: 21 lut 2018, o 15:56 
Offline

Dołączył(a):21 lut 2018, o 15:07
Posty:1
Moim zdaniem na Autoplaza znajdziecie odpowiedni samochód. Jest tam bardzo duży wybór, więc na pewno każdego coś zainteresuje. Poza tym myśle, że nie jedna osoba zamierza kupić samochód właśnie z salonu.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Samochód rodzinny
PostNapisane: 6 kwi 2019, o 15:41 
Offline

Dołączył(a):27 lis 2017, o 19:49
Posty:36
Korzystaliście kiedyś ze skupu aut w Krakowie http://motosprzedaj.pl/ ? Nie chcę mi się wystawiać nigdzie auta po stronach internetowych. Po prostu nie mam na to czasu. Słyszałam, że ten skup samochodów działa bardzo dobrze, że ich wyceny są uczciwe a klienci zadowoleni.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Samochód rodzinny
PostNapisane: 30 maja 2019, o 07:09 
Offline

Dołączył(a):28 lut 2018, o 18:31
Posty:15
Bez względu na to, jaki to jest samochód - musicie o niego dbać. Ja od siebie polecam wam autoryzowane serwisy, bo to przede wszystkim gwarancja jakości. Na dniach planuję skorzystać z promocji http://bit.ly/2VA8xiF i wymienić klocki hamulcowe w serwisie Forda. Ktoś z was już korzystał?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Samochód rodzinny
PostNapisane: 7 sie 2019, o 13:16 
Offline

Dołączył(a):14 maja 2017, o 16:39
Posty:6
Po pierwsze to trzeba sobie zadac pytanie jakie wlasciwie mamy oczekiwania co do naszego samochodu. Wiadomo, ze ma to byc zakup na dlugie lata dlatego musi nas satysfakcjonowac w praktycznie kazdym, mozliwym aspekcie. Moim zdaniem odpada wiekszosc ofert z rynku wtornego z prostego powodu - nie mozna ufac w dzisiejszych czasach handlarzom. To nie jest wielka sztuka kogos oszukac, szczegolnie przy postepie technologicznym ktory pozwala na chociazby cofniecie licznika. Na cale szczescie co raz wiecej osob zdaje sobie sprawe z tego w jak przyzwoitych cenach mozna kupic nowy samochod. Dobrym przykladem takiej oferty bedzie Dacia - https://www.dacia.pl/samochody/dokker.html z odswiezona gamma wszystkich modeli. W recenzjach na portalach motoryzacyjnych mozna przeczytac na ich temat wiele pochlebnych opinii.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze