Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Automatyka przemysłowa

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj

Automatyka przemysłowa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 maja 2017, o 11:39 
Offline

Dołączył(a):27 mar 2017, o 15:20
Posty:11
Od jakiegoś czasu dużo interesuje się tematem inteligentnych domów i automatyzacja procesów. Czy możecie mi dokładnie i przystępnie wyjaśnić czym jest Automatyka przemysłowa i co dokładnie sie do niej zalicza? I może ewentualnie polecić jakiś sklep, żebym mógł zobaczyć naocznie z czym sie to je?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Automatyka przemysłowa
PostNapisane: 7 mar 2018, o 10:27 
Offline

Dołączył(a):30 gru 2017, o 19:35
Posty:24
Jak inteligenty dom to musi i być inteligentny sprzęt.
Zobacz sobie te pralki http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/pranie-suszenie/pralki-ladowane-od-gory/-/catalog/22594026/cst-362l-s-
Teraz pranie ubrań to już sama przyjemność. Pralki są tak zaawansowane i mają tyle opcji że głowa mała.
Te pralki mają opcję Mix Power Jet, która sprawia, że pranie już w 20°C jest skuteczne. To system mieszania detergentu z wodą, dzięki któremu środek piorący lepiej wnika we włókna pranej odzieży.
Brzmi super prawda? Ja sama też szukałam pralki, która gdy mnie nie ma będzie myśleć za mnie.
Nie chcę się martwić o ubrania więc dobrze jest szukać pralek, które mają naprawdę dużo programów do wyboru.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze