Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Budowa domu

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj

Re: Budowa domu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 sie 2017, o 13:10 
Offline

Dołączył(a):7 mar 2017, o 15:23
Posty:13
W/w firmy nie znam. Ale mogę polecić firmę budowlaną, która działa na Podkarpaciu. Są rzetelni i terminowi, stawiają domy pod klucz. Dysponują fachowcami z każdej dziedziny, dzięki czemu nie trzeba szukać osobno instalatorów czy płytkarzy. Współpraca z jedną firmą od początku do końca budowy to bardzo wygodne i godne polecenia rozwiązanie, dlatego warto wspomnieć o firmie FACHMAN.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Budowa domu
PostNapisane: 19 paź 2017, o 12:40 
Offline

Dołączył(a):19 paź 2017, o 12:34
Posty:1
A mi potrzebna jest taśma nierdzewna. Nie wiem gdzie kupić i nie wiem jaka firma ma taśmy tego typu. No i oczywiście zależy mi na tym aby produkt był naprawde bardzo dobrej jakości.
Możecie mi coś doradzić w tej kwestii?
___
taśma nierdzewna


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Budowa domu
PostNapisane: 20 paź 2017, o 18:12 
Offline

Dołączył(a):26 wrz 2017, o 21:53
Posty:27
Przy budowie domu ważny jest też wybór elementów typu drzwi i okna, bo to właśnie one są w dużej mierze odpowiedzialne za ewentualne straty ciepła. Warto pochylić się nad wyborem producenta i postawić na sprawdzoną firmę. Z tego, co słyszałem dobre opinie ma http://www.witraz.eu/pcv/aluplast.html która produkuje także bardzo wydajne okna pasywne.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Budowa domu
PostNapisane: 4 gru 2017, o 06:57 
Offline

Dołączył(a):22 mar 2016, o 17:45
Posty:73
Po tym, jak widziałam jak mój brat i bratowa mieli całe mnóstwo formalności związanych z budową domu odechciewa się mi budowy własnego.
Jak będę miała wystarczającą ilość środków to zdecydowanie, wolałabym zainwestować a takie gotowe apartamenty gdańsk oliwa w bardzo atrakcyjnym otoczeniu Oliwskiego parku.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Budowa domu
PostNapisane: 13 gru 2017, o 10:44 
Offline

Dołączył(a):13 gru 2017, o 09:14
Posty:3
Duży wybór mieszkań jest na dreamproperty.pl. Warto sobie to sprawdzić.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Budowa domu
PostNapisane: 27 gru 2017, o 13:16 
Offline

Dołączył(a):29 cze 2017, o 06:43
Posty:11
Szukacie dobrych mieszkań w Lublinie ? Jeśli tak to koniecznie zapoznajcie się z ofertą orion.lublin która posiada świetne oferty mieszkań. Zobaczcie jakie inwestycje są planowane w 2018 roku.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Budowa domu
PostNapisane: 23 sty 2018, o 15:58 
Offline

Dołączył(a):21 sie 2017, o 07:12
Posty:72
A nie myśleliście o tym, by jednak zakupić mieszkanie w jakimś świetnym miejscu? Przecież teraz do wyboru są takie apartamentowce jak http://www.marina-royale.pl/inwestycja/ w Darłowie. Chyba każdy chciałby zamieszkać w tak niesamowitej lokalizacji. Nie ma drugiego budynku mieszkalnego w Polsce położonego tak blisko morza. To super sprawa.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Budowa domu
PostNapisane: 24 sty 2018, o 11:27 
Offline

Dołączył(a):23 sty 2018, o 10:12
Posty:22
Wracając do pierwszego wątku i kwesti ścieków. Czym różnią się szamba szczelne od szamb betonowych?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Budowa domu
PostNapisane: 20 lut 2018, o 19:16 
Offline

Dołączył(a):20 lut 2018, o 18:02
Posty:12
Jak budowa domu to i wykończenie. Ja akurat robiłem z kolegą z tg budownictwo u siebie i wyszło przednio. Przede wszystkim grunt to dobre ściany, wiecie, szpachlowanie i gładzie robią znakomitą robotę.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Budowa domu
PostNapisane: 26 lut 2018, o 11:32 
Offline

Dołączył(a):26 lut 2018, o 11:06
Posty:1
Bardzo dużo osób remontuje czy też buduje swoje domy. Niestety później okazuje się, że nie wiadomo co będzie odpowiednie do przyklejania styropianów. Na https://bolix.pl/pl/baza-produktow/styropian/12 możecie znaleźć produkty, które mogą Wam się przydać.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze