Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Czy wasz mężczyzna to też maniak komputerowy?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

Czy wasz mężczyzna to też maniak komputerowy?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 wrz 2017, o 13:12 
Offline

Dołączył(a):11 wrz 2017, o 13:10
Posty:1
dziewczyny mój mężczyzna to kompletny maniak komputerowy!!rozumiem że lubi komputery ale u mnie to już lekka przesada przez ostatni ponad tydzień części komputera leżą wszędzie na stole, biurku, dywanie, w kuchni tak jakby tornado przeszło przez dom. czasem jest tak zaaferowany tymi swoimi komputerowymi rzeczami że nie mam sposobu jak go odciągnąc już nawet sexowna bielizna nie działa, bez bieliżny też nie, może któraś z was ma podobny "komputerowy problem" i jakieś wypróbowane działające sposoby na to żeby facet chociaż na godzine lub dwie sie wami zajął??

_______________________
zmniejsza wszystko


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy wasz mężczyzna to też maniak komputerowy?
PostNapisane: 14 wrz 2017, o 06:33 
Offline

Dołączył(a):21 sie 2017, o 07:12
Posty:72
Pytanie jeszcze, dlaczego tak wyszło? Przecież wiedziałaś, jaki jest, więc mogłaś przewidzieć, jak będzie zachowywał się w późniejszych fazach związku. I pytanie jeszcze, co dokładnie robi na tym komputerze. Bo jeśli na przykład korzystając z takich programów jak http://techfresh.pl/czym-nagrywac-gry-v ... agrywania/ zarabia pieniądze, to nie widzę w tym nic złego.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy wasz mężczyzna to też maniak komputerowy?
PostNapisane: 16 mar 2018, o 10:29 
Offline

Dołączył(a):9 gru 2016, o 14:44
Posty:27
Myślę, że jeśli facet ma problem to będzie ciężko sprawić by to dostrzegł. Mimo wszystko warto spróbować. Porozmawiaj z nim i jeśli faktycznie ma problem namów go na jakaś terapię. Niestety uzależnienie od komputera czy telefonu to choroba cywilizacyjna.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze