Najlepsze forum rolnicze
http://forumrolnik.pl/

Czy wasz mężczyzna to też maniak komputerowy?
http://forumrolnik.pl/viewtopic.php?f=21&t=6260
Strona 1 z 1

Autor:  75atgami [ 11 wrz 2017, o 13:12 ]
Tytuł:  Czy wasz mężczyzna to też maniak komputerowy?

dziewczyny mój mężczyzna to kompletny maniak komputerowy!!rozumiem że lubi komputery ale u mnie to już lekka przesada przez ostatni ponad tydzień części komputera leżą wszędzie na stole, biurku, dywanie, w kuchni tak jakby tornado przeszło przez dom. czasem jest tak zaaferowany tymi swoimi komputerowymi rzeczami że nie mam sposobu jak go odciągnąc już nawet sexowna bielizna nie działa, bez bieliżny też nie, może któraś z was ma podobny "komputerowy problem" i jakieś wypróbowane działające sposoby na to żeby facet chociaż na godzine lub dwie sie wami zajął??

_______________________
zmniejsza wszystko

Autor:  Arkadiusz1 [ 14 wrz 2017, o 06:33 ]
Tytuł:  Re: Czy wasz mężczyzna to też maniak komputerowy?

Pytanie jeszcze, dlaczego tak wyszło? Przecież wiedziałaś, jaki jest, więc mogłaś przewidzieć, jak będzie zachowywał się w późniejszych fazach związku. I pytanie jeszcze, co dokładnie robi na tym komputerze. Bo jeśli na przykład korzystając z takich programów jak http://techfresh.pl/czym-nagrywac-gry-v ... agrywania/ zarabia pieniądze, to nie widzę w tym nic złego.

Autor:  kosiarz [ 15 mar 2018, o 08:22 ]
Tytuł:  Re: Czy wasz mężczyzna to też maniak komputerowy?

Może niewłaściwą bieliznę zakładasz? :> wiesz, co mu się najbardziej podoba? Czasami zbyt wyzywający wygląd odpycha facetów. Wypróbuj staniki semi soft są niezwykle kobiece i delikatnie seksowne! A jak to nie pomoże, to po prostu z nim pogadaj! Może chłopak ma jakiś problem?!

Autor:  pro_Nikodem [ 16 mar 2018, o 10:29 ]
Tytuł:  Re: Czy wasz mężczyzna to też maniak komputerowy?

Myślę, że jeśli facet ma problem to będzie ciężko sprawić by to dostrzegł. Mimo wszystko warto spróbować. Porozmawiaj z nim i jeśli faktycznie ma problem namów go na jakaś terapię. Niestety uzależnienie od komputera czy telefonu to choroba cywilizacyjna.

Autor:  Wiktor_W [ 10 cze 2019, o 13:59 ]
Tytuł:  Re: Czy wasz mężczyzna to też maniak komputerowy?

Jeśli to problem z uzależnieniem, to można delikatnie zaproponować terapie. Może leczenie alkoholizmu w Krakowie? W innym miastach tez powinny być :)

Autor:  Grzegrza [ 27 cze 2019, o 12:35 ]
Tytuł:  Re: Czy wasz mężczyzna to też maniak komputerowy?

To facet chyba nie pracuje w gospodarstwie :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/