Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Na co zwrócić uwagę przy kredycie hipotecznym?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj

Na co zwrócić uwagę przy kredycie hipotecznym?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 lis 2017, o 23:01 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):30 cze 2014, o 06:45
Posty:38
Lokalizacja: Głuchów
Chciałbym się Was zapytać, na co powinienem zwrócić uwagę przy wyborze kredytu hipotecznego? Chodzi o to, że chcemy z narzeczoną starać się o kredyt hipoteczny, żeby zdążyć jeszcze na MDM, gdzie będzie teraz wypłacana ostatnia transza. Interesuje mnie przede wszystkim polecenie jakiegoś banku, ponieważ obecnie szczególnie interesujący się wydaje się oferta DB https://www.eliteprivatebanking.pl/#/finansowanie-potrzeb/kredyt-hipoteczny jednakże chcielibyśmy porównać to z innego ofertami banku. Niemniej nie wiemy za bardzo na co mamy zwracać uwagę, jak na ubezpieczenie kredytu, w jakiej wysokości bank bierze prowizję, co jest brane pod uwagę przy ocenie zdolności kredytowej itp.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Na co zwrócić uwagę przy kredycie hipotecznym?
PostNapisane: 27 lis 2017, o 13:44 
Offline

Dołączył(a):19 mar 2017, o 18:50
Posty:4
uważaj na to aby nie brać w walucie obcej !


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Na co zwrócić uwagę przy kredycie hipotecznym?
PostNapisane: 29 lis 2017, o 20:57 
Offline

Dołączył(a):30 mar 2017, o 18:56
Posty:5
czy warto wykupować ubezpieczenie na życie jeśli korzystamy z kredytu hipotecznego. Niedługo podpisujemy umowę kredytu hipotecznego w Deutsche Banku i dodatkowe ubezpieczenie na życie nie jest wymagane. Zastanawiam się czy to nie byłby dobry pomysł, żeby jednak dodatkowo się ubezpieczyć. W razie gdyby coś się stało ubezpieczyciel spłaci kredyt. Tak zrozumiałem z informacji zawartych na stronie Deutsche Banku (https://www.deutschebank.pl/klienci-indywidualni/ubezpieczenia.html) Jestem laikiem jeśli chodzi o te kwestię i w sumie nie mam kogo się poradzić. Logiczne, że opiekun w banku zachęci mnie do podpisania umowy takiego ubezpieczenia bo pewnie od tego ma dodatkową prowizję a bank zysk. Jest to pierwsze moje mieszkanie i mam małe doświadczenie jeśli chodzi o procedury bankowe z tym związane.
Czy może ktoś ma doświadczenie i wśród jego rodziny lub znajomych był taki przypadek, że ktoś miał wykupione takie ubezpieczenie i po jego śmierci rodzina nie musiała spłacać reszty kredytu?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Na co zwrócić uwagę przy kredycie hipotecznym?
PostNapisane: 31 gru 2017, o 17:26 
Offline

Dołączył(a):22 mar 2016, o 17:45
Posty:73
Trzeba zwrócić uwagę na takie kwestie jak: prowizja, ubezpieczenie. Całkowity koszt kredytu, może się różnić od tego co mówią doradcy finansowi. Generalnie, trzeba uważać na wszystko co się podpisuje.
Co do ciekawych inwestycji, to jedna nich powstała w Gdańsku, jest to Front-Park apartamenty gdańsk stare miasto


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze